#pytanie #gry #gtav

Mirki mam dość upierdliwy problem w gta5, pojawił się jakoś w połowie wykonania misji fabularnych, mianowicie gra działa zbyt szybko, nie chodzi tu o ilość fps czy o płynność tylko o to, że animacje są wyświetlane w przyspieszonym tempie, np wchodzenie do samochodów - bieganie, ruch drogowy, wygląda jak w przyspieszeniu x2 a nawet x3, poruszanie się npc itp, Np Lester pomimo że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę sobie jeszcze raz przejść singla GTA 5 na PC. Wcześniej ograłem wersje na #ps4 . Jakie mody lub usprawnienia polecacie w wersji na kompa?

Interesuje mnie tylko single player.

#gtav #gtav #gry #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rooofie: Używałem trainera ze spacjami radiowymi bez auta (gra cały czas), reszty funkcji nie używałem bo psuje zabawę. Jak chcesz się pobawić to fly mod, Rita mod i trainer.
  • Odpowiedz
Mirki pomocy, kupiłem nowy monitor, odpalam #gtav - uruchamia się w okienku, gdy kliknę w okienko występuję błąd i gta się zamyka, przeinstalowałem directa, gta i stery, problem nadal ten sam.
Mega dziwny problem, aplikacja działa bo wczytuję się do samego domu Michela ale wystarczy kliknąć myszką i gra się zamyka ()
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się jakoś ogarnąć ten social club dowloader? Mam 1,5GB do ściągnięcia jakiś patchy, downloader wskazuje prędkość 155KB/s i ledwo żyje, a jak patrzę na statystyki routera to idzie 15-20Mbps. Co on tam pobiera w tle?
#gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuskoman:
u mnie się zgadza prędkość wysyłania/pobierania pokazywana przez router z tym co jest w rzeczywistości. No i wątpie że ściągając z prędkościąc 155KB/s nagle jest zamulony cały internet i nic nie idzie zrobić.
  • Odpowiedz
Mirki, wreszcie zacząłem grać w gta 5 i mam pewien problem. Podczas pierwszej misji z trevorem (tej po pierwszym skoku),
zaraz po zabiciu wszystkich motocyklistów wyłącza mi się gra. Komunikat "program gta 5 przestał działać". Miał ktoś podobny problem albo wie jak rozwiązać?

#gtav #pc #problemzgra
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nienazwany: Kurde, to ja niedawno pierwszy raz odpaliłem online. Zrobiłem 2 misje i odstrzeliłem jednego typka. Wchodzę później, 1 osoba na serwerze i do tego znika. Coś mi grozi za takie granie? Przecież to największy fun naparzać się nawzajem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki pomocy.
Zakupiłem sobie GTA5 na ostatniej promocji steam.
Zainstalowałem i zonk, gra nie działa płynnie. (jakiś czas temu sprawdzałem na piracie i tam działało płynnie)
Wszystkie parametry poza rozdzielczością 2560x1080 ustawiam na minimalne i dalej gra lubi chrupnąć od czasu do czasu a 60fps na pewno nie osiąga. Nawet na 30 mi to nie wygląda.
Przeinstalowałem system, może coś tam siedziało, ale niestety i po formacie gra nie chodzi wydajnie.
Maszyna powinna poradzić sobie bez problemu.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pc #gtav Pierwsza instalacja i już trzeci dzień walczę z aktualizacjami. Net 1mb. Parę razy musiałem pobierać od nowa, a to jakiś błąd a to przerwane połączenie, a to rgsc trzeba było instalować ręcznie. Chyba skończy się na tym, że ściągnę cracka do oryginalnej gry, bo kończy mi się cierpliwość.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cacyyy: to nie wina R*, że masz słaby Internet... może poproś kogoś znajomego o pobranie patchy offline, zgraj na jakiś dysk zewnętrzny i wtedy instaluj? Taka wycieczka po mieście i tak potrwa krócej, niż ściąganie. ;)
  • Odpowiedz