Wiedźmin 169 gta v 189 opłaca się? Nowki w rtv agd a nie chce mi się szukać używek teraz. Dostane gdzieś taniej? #ps4 #wiedzmin3 #wiedzmin #gtav #konsole
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mlodyinaiwny
via Android- 1
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Axoi
- 0
@mlodyinaiwny: Wiesiek w biedronce był, chyba też na ps. Chyba stówę. Wczoraj. Ale człowiek, hak na PC jak człowiek.
@mlodyinaiwny: pudełko bierz, taniej wyjdzie i będziesz mógł w przyszłości sprzedać
- 0
@Adams_GA: jakie bys polecil gry na poczatek? Chce brac gta i cos jeszcze jako druga ale nei wiem co.. last of us czy wiesiek czy cos innego
4
Zwiastun GTA Online: Szefowie i inni przestępcy

Zostań VIP-em i stwórz własną organizację przestępczą w najnowszym dodatku do Grand Theft Auto Online o nazwie „Szefowie i inni przestępcy”. Zawiera on nowe ...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocje-w-cdkeys-gta-v-juz-za-101-zl-mgs-v-za-ok-127-zl/
gra bedzie dodana na moje konto steam?
#gtav
gra bedzie dodana na moje konto steam?
#gtav
- 0
@lupaczkokosow: dzieki :)
I ceną obecnie się mocno różni.
konto usunięte via iOS
- 1
#gtav
Cos dodali do singla przez ostatnie 3miesiace? Jakies kasyno albo cos?
Cos dodali do singla przez ostatnie 3miesiace? Jakies kasyno albo cos?
- 2
#pytanie #gry #gtav
Mirki mam dość upierdliwy problem w gta5, pojawił się jakoś w połowie wykonania misji fabularnych, mianowicie gra działa zbyt szybko, nie chodzi tu o ilość fps czy o płynność tylko o to, że animacje są wyświetlane w przyspieszonym tempie, np wchodzenie do samochodów - bieganie, ruch drogowy, wygląda jak w przyspieszeniu x2 a nawet x3, poruszanie się npc itp, Np Lester pomimo że
Mirki mam dość upierdliwy problem w gta5, pojawił się jakoś w połowie wykonania misji fabularnych, mianowicie gra działa zbyt szybko, nie chodzi tu o ilość fps czy o płynność tylko o to, że animacje są wyświetlane w przyspieszonym tempie, np wchodzenie do samochodów - bieganie, ruch drogowy, wygląda jak w przyspieszeniu x2 a nawet x3, poruszanie się npc itp, Np Lester pomimo że
- 2
Chcę sobie jeszcze raz przejść singla GTA 5 na PC. Wcześniej ograłem wersje na #ps4 . Jakie mody lub usprawnienia polecacie w wersji na kompa?
Interesuje mnie tylko single player.
#gtav #gtav #gry #pcmasterrace
Interesuje mnie tylko single player.
#gtav #gtav #gry #pcmasterrace
@Rooofie: Polecę ci mojego VisualaV, to co prawda mod graficzny ale poprawia wrażenia wizualne z gry. Na dobrą sprawę, nie zabiera FPSów.
konto usunięte via Android
- 0
@Rooofie: Używałem trainera ze spacjami radiowymi bez auta (gra cały czas), reszty funkcji nie używałem bo psuje zabawę. Jak chcesz się pobawić to fly mod, Rita mod i trainer.
- 6
zajebiste jest to flylo fm po tych wszystkich aktualizacjach które mnie ominęły od czasów konsolowego v1.0
#muzyka #muzykaelektroniczna #flylofm #gtav
#muzyka #muzykaelektroniczna #flylofm #gtav

@MrocznaKapibara: fallout4 zginie w odmętach zapomnienia.
@MrocznaKapibara: F4 już wygląda jak retro gra :D
- 1
Mirki pomocy, kupiłem nowy monitor, odpalam #gtav - uruchamia się w okienku, gdy kliknę w okienko występuję błąd i gta się zamyka, przeinstalowałem directa, gta i stery, problem nadal ten sam.
Mega dziwny problem, aplikacja działa bo wczytuję się do samego domu Michela ale wystarczy kliknąć myszką i gra się zamyka ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Mega dziwny problem, aplikacja działa bo wczytuję się do samego domu Michela ale wystarczy kliknąć myszką i gra się zamyka ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
- 0
@loginek0: legal, system windows 10, wcześniej było ok, rozdzielczość full hd jak w poprzednim tyle tylko że tu sygnał idzie przez złącze cyfrowe a nie vga
- 1
@mlody025: Sprawdź odświeżanie na monitorze/kompie/w grze. Może w grze masz inaczej ustawione, a na monitorze inaczej i się zawiesza... Chociaż dziwny bagol.
- 2
Da się jakoś ogarnąć ten social club dowloader? Mam 1,5GB do ściągnięcia jakiś patchy, downloader wskazuje prędkość 155KB/s i ledwo żyje, a jak patrzę na statystyki routera to idzie 15-20Mbps. Co on tam pobiera w tle?
#gtav
#gtav
@rdy:
mój router chodzi z prędkością 100mb/s, a internet mam tylko 50mb/s. to nie jest sobie równe
routera
mój router chodzi z prędkością 100mb/s, a internet mam tylko 50mb/s. to nie jest sobie równe
- 2
@kuskoman:
u mnie się zgadza prędkość wysyłania/pobierania pokazywana przez router z tym co jest w rzeczywistości. No i wątpie że ściągając z prędkościąc 155KB/s nagle jest zamulony cały internet i nic nie idzie zrobić.
u mnie się zgadza prędkość wysyłania/pobierania pokazywana przez router z tym co jest w rzeczywistości. No i wątpie że ściągając z prędkościąc 155KB/s nagle jest zamulony cały internet i nic nie idzie zrobić.
- 2
- 0
@eternalmarcos: tylko na Steamie.
- 3
Mirki, wreszcie zacząłem grać w gta 5 i mam pewien problem. Podczas pierwszej misji z trevorem (tej po pierwszym skoku),
zaraz po zabiciu wszystkich motocyklistów wyłącza mi się gra. Komunikat "program gta 5 przestał działać". Miał ktoś podobny problem albo wie jak rozwiązać?
#gtav #pc #problemzgra
zaraz po zabiciu wszystkich motocyklistów wyłącza mi się gra. Komunikat "program gta 5 przestał działać". Miał ktoś podobny problem albo wie jak rozwiązać?
#gtav #pc #problemzgra
gdzie najtaniej dostane wersje pudelkowa na PC?
#gtav
#gtav
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Nienazwany: Kurde, to ja niedawno pierwszy raz odpaliłem online. Zrobiłem 2 misje i odstrzeliłem jednego typka. Wchodzę później, 1 osoba na serwerze i do tego znika. Coś mi grozi za takie granie? Przecież to największy fun naparzać się nawzajem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Mirki pomocy.
Zakupiłem sobie GTA5 na ostatniej promocji steam.
Zainstalowałem i zonk, gra nie działa płynnie. (jakiś czas temu sprawdzałem na piracie i tam działało płynnie)
Wszystkie parametry poza rozdzielczością 2560x1080 ustawiam na minimalne i dalej gra lubi chrupnąć od czasu do czasu a 60fps na pewno nie osiąga. Nawet na 30 mi to nie wygląda.
Przeinstalowałem system, może coś tam siedziało, ale niestety i po formacie gra nie chodzi wydajnie.
Maszyna powinna poradzić sobie bez problemu.
Zakupiłem sobie GTA5 na ostatniej promocji steam.
Zainstalowałem i zonk, gra nie działa płynnie. (jakiś czas temu sprawdzałem na piracie i tam działało płynnie)
Wszystkie parametry poza rozdzielczością 2560x1080 ustawiam na minimalne i dalej gra lubi chrupnąć od czasu do czasu a 60fps na pewno nie osiąga. Nawet na 30 mi to nie wygląda.
Przeinstalowałem system, może coś tam siedziało, ale niestety i po formacie gra nie chodzi wydajnie.
Maszyna powinna poradzić sobie bez problemu.
- 0
@kusdo do karty msi gtx970 podpięty jest monitor kablem display port, oraz amplituner kablem hdmi do głośników. 2 gniazda dvi pozostają nie używane. Wejścia video na płycie głównej nie używane. Podłączone wydaje się dobrze.
źródło: comment_05Y9lCi8JTWJXFardsycD9dHaQz90VA1.jpg
Pobierz- 1
- 3



























