Wiem, że trochę #internetexplorer ale dopiero teraz miałem okazję zagrać w pecetową wersję #gtav i jestem trochę rozczarowany. Noo wygląda ładnie i w ogóle, ale denerwują mnie niektóre rzeczy. Jedną, która doprowadza do szału jest licznik prędkości w samochodach/motocyklach. Nosz kurde przesuwali tę premierę tyle razy, a potem wypuszczają grę w której sportowy samochód/motocykl rozpędza się maksymalnie do 100-110 mph.

#gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak poraz kolejny przechodząc krótką fabułę gtav poraz kolejny stwierdzam że nasz język jest niezwykle barwny i bogaty w porównaniu z angielskim,


@MichaelP: nie jest, tylko nie znasz angielskiego na tyle, by to zalapac wszedzie, tak jak wszyscy ktorzy nie mieszkaja od dziecka w USA czy UK
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny: Tutaj chodziło o to że w tym aspekcie angielski zwrot nie ma "przekazu podprogowego", a tłumacze z wykopu (przyznać się mirki, który to ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) sprytnie wpletli teksty z odnoszeniami do naszej kultury. A zatem jeśli ktoś zna angielski i polski to wyssa 2x więcej smaczków niż przeciętny widz z hangielskojęzyczny :) .
  • Odpowiedz