• 16
Ehh ludzie nigdy nie przestaną mnie bawić xD

WSTĘP
Jadę na siłownię... Przed siłownią parking w taki sposób, że miejsca oddzielone pasami, droga jednokierunkowa z jednej strony miejsc do parkowania i ściana z drugiej strony.

Stoję z kierunkowskazem dając szanse wyjechać kierowcy z jednego z miejsc. Obok tego które za chwilę się zwolni jest jeszcze jedno już puste, ale nie chce stresować kierowcy, 30 sekund to nie wieczność
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zakuosw też go teraz oglądam i pamiętam jak to parę lat temu oglądałem i mnie coś tam bawiło, a teraz ani razu się nie mogę zaśmiać XD
  • Odpowiedz
Dzień w dzień moja znajoma wypisuje takie bezbeczne historyje. Ma oczywiście grono klakierow którzy wręcz mdleją ze śmiechu w komentarzach. "ty to jesteś aparatka" "zakrztusiłam się kawą" itp. Wiecie co w tym jest najstraszniejsze? Że tych ludzi naprawdę to bawi... #grazynacore #pasjonaciubogiegozartu #p0lka #humorobrazkowy
PonuryBatyskaf - Dzień w dzień moja znajoma wypisuje takie bezbeczne historyje. Ma oc...

źródło: comment_1597582734d5arCNA8XBnNBnh6UX9zk2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach