Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@lukasz_chala Skoro to obrazek z 2020 roku, to musiał przejść niezłą drogę aby uzyskać tak niską jakość :)
- 255
- 163
@rales ;-;
źródło: comment_1586590731DpjGPO91lyKw0Erq2lr2pV.jpg
Pobierz- hansschrodinger
- worst
- Parysss
- lukasor
- kamil-ka
- +441 innych
- 9
Którzy są najbardziej rakotwórczy?
- Twórcy memów, wierszyków dla Grażyn 50+ 25.8% (24)
- Influencerki 36.6% (34)
- Pato/alko streamerzy (w tym zawodnicy FAME "mma") 25.8% (24)
- Producenci produktów sprzedawanych w Mango 1.1% (1)
- Studenci Gender Studies/Socjologii/Politologii 10.8% (10)
Te apele Grażyn w komentarzach na fb i tysiące podziękowań, pouczeń. Społeczne aktywistki non profit XD
#grazynacore #heheszki #koronawirus
#grazynacore #heheszki #koronawirus
Myślisz, że rodzinne spotkania przy Wielkanocnym stole, spowodują drugą falę wzrostów zachorowań na Koronawirusa?
#wielkanoc #koronawirus #janusze #grazynacore #polska #madki #nosaczsundajski #zdrowie #medycyna
#wielkanoc #koronawirus #janusze #grazynacore #polska #madki #nosaczsundajski #zdrowie #medycyna
Czy wielkanoc spowoduje drugą falę zakażeń w Polsce?
- Tak, nie liczę na zdrowy rozsądek rodaków 75.0% (117)
- Nie, wierzę w mądrość naszego narodu 25.0% (39)
- 0
źródło: comment_1586514799GEHhRDNFaSQEgoiDhD0iTi.jpg
Pobierz- xxxmen
- konto usunięte
- ZINEQ7
- sebson69
- Mescuda
- +4 innych
Dobra ide przytulic sie do swojej kobietki
@Winstrol: Te duże japońskie poduszki dla otaku się nie liczą. Nie możesz nazywać ich kobietkami.
- 15
#glupiewykopowezabawy #grazynacore #polska #tablicerejestracyjne #xddddspotting #motoryzacja
Znacie ze swoich okolic jakieś ciekawe, hehe śmieszne rozwinięcia tablic rejestracyjnych? Najfajniej jak to ma jakieś uzasadnienie w mentalności ludzi albo w gospodarce.
Na przykład:
TSA - tata sprzedaje antonówki ( #sandomierz, sadów pełno dookoła)
WSC - Warszawa samo centrum ( #sochaczew, bo blisko #warszawa ale jednak daleko xd)
Trochę było tu ale może coś nowego znacie xd
https://www.wykop.pl/wpis/14087845/ciekawe-interpretacje-tablic-rejestracyjnych-xd-ct/
Znacie ze swoich okolic jakieś ciekawe, hehe śmieszne rozwinięcia tablic rejestracyjnych? Najfajniej jak to ma jakieś uzasadnienie w mentalności ludzi albo w gospodarce.
Na przykład:
TSA - tata sprzedaje antonówki ( #sandomierz, sadów pełno dookoła)
WSC - Warszawa samo centrum ( #sochaczew, bo blisko #warszawa ale jednak daleko xd)
Trochę było tu ale może coś nowego znacie xd
https://www.wykop.pl/wpis/14087845/ciekawe-interpretacje-tablic-rejestracyjnych-xd-ct/
- Berrcikk
- Jalepano
- Expector
- Olesuav
- Tylkonocna
- +10 innych
- 10
- 10
@pronter: podlaskie to ma tego sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BIA - Białystok i Akalice
BSK - Buraki Sałata Kapusta / Boże Skąd Kierowca
BGR - Boże Gdzie Rozum
BHA - Bardzo #!$%@? Akolica
BZA - Białystok Za Akalicami
BWM - Byłem W Mieście / Będę Woził Mleko*
BS - Brak Słów
* stamtąd jest Mlekovita
BIA - Białystok i Akalice
BSK - Buraki Sałata Kapusta / Boże Skąd Kierowca
BGR - Boże Gdzie Rozum
BHA - Bardzo #!$%@? Akolica
BZA - Białystok Za Akalicami
BWM - Byłem W Mieście / Będę Woził Mleko*
BS - Brak Słów
* stamtąd jest Mlekovita
- pronter
- McDermott
- konto usunięte
- Jastett
- muguet
- +5 innych
- 44
@worldmaster: było przyjść z własnym długopisem debilu xD
- 61
@GrafikaUltraHaDe: Konto założone 11h temu.
Jakiś randomowy tekst który równie dobrze mógł napisać troll którym jesteś.
Ciągłe używanie tagu #bekazpo który jest praktycznie tagiem martwym bo po u władzy nie jest od lat.
4 posty wszystkie ataukujące po.
Usprawiedliwanie pisu w tych o to 4 postach.
Warto zauważyć też że mem nie reklamuje po co implikujesz, tylko hołownie i bosaka a czemu?
Bo mem ma w dupie która partia byleby tylko
Jakiś randomowy tekst który równie dobrze mógł napisać troll którym jesteś.
Ciągłe używanie tagu #bekazpo który jest praktycznie tagiem martwym bo po u władzy nie jest od lat.
4 posty wszystkie ataukujące po.
Usprawiedliwanie pisu w tych o to 4 postach.
Warto zauważyć też że mem nie reklamuje po co implikujesz, tylko hołownie i bosaka a czemu?
Bo mem ma w dupie która partia byleby tylko
- korasza
- adsf
- hx103u
- Kleki_Petra
- wpgg
- +56 innych
- 0
- 14
W skali od 1 do 10 jak bardzo żenuje Cie nowa reklama Play z Wojewódzkim i Grabowskim?
Ode mnie mocne 10.
#pytanie #play #cringe #grazynacore #januszcore #ferdek #kiepscy #wojewodzki #kubawojewodzki #reklamy
Ode mnie mocne 10.
#pytanie #play #cringe #grazynacore #januszcore #ferdek #kiepscy #wojewodzki #kubawojewodzki #reklamy
- 1
halo @play_polska ja i @oslet mamy pytanie, a widzę, że odpowiadaliście chwilę temu ( ͡º ͜ʖ͡º) nieładnie tak nieodpowiadać klientom
Ludzie narzekają na policję, że mandaty dają, a sami się #!$%@?ą.
W komentarzach screeny z grupy fb.
#madka #p0lka #grazynacore #strzalzdupy
W komentarzach screeny z grupy fb.
#madka #p0lka #grazynacore #strzalzdupy
@Domciu pasuje idealnie
Jak zrobić takie Grażynowe kartki z napisem "smacznej kawusi" i żeby można było swoje zdjęcie dać? Na bank jest gdzieś jakiś generator, przecież one tego same nie robią XD
#grazynacore #grafika (XDD)
#grazynacore #grafika (XDD)
@Norepinefryna_: One to robią w PowerPoint
- 1
@Norepinefryna_: nie wiem czy znalazłaś ale masz linka: https://pl.picmix.com/
- 2
- 7
@jmuhha: kulka od pijanego myśliwego gwarantowana
- swiniakstatysta
- Jegwan
- dx_xc1
- konto usunięte
- Gamling
- +2 innych






























źródło: comment_1586591969rn9ml94FQCb374UjRvn8O1.gif
Pobierz