Swego czasu był taki fajny pixelart (to chyba dobra nazwa?) na temat pewnej pani w zbożu.
Nie bardzo wiem jak znaleźć, będę wdzięczny jeśli ktoś znajdzie, to był dość mocno "zapikselowany" obrazek.
W zasadzie tam była raczej inna pani ale w podobnej pozie co taka pani co lubi zdjęcia usuwać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam bo sam motyw mi się podobał.
#zboze #grafika #pixelart
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emi_emi: Ciekawe kto by chciał powiesić sobie coś takiego w domu. Jakbym codziennie patrzyła na tą kulę lecącą ku ziemi, to bym w końcu chciała się już tylko z-----c własną pięścią.
  • Odpowiedz
#webdev #grafika #programowanie #zalesie
Dzwoni do mnie koleś wczoraj, któremu z ponad rok temu zaproponowałem już gotową stronę za "DARMO" bo się uczyłem i wolę robić coś dla "żywych" organizmów.
Powiedział wtedy że nie potrzebują i tyle.

Wczoraj mówi, że jednak chcą stronę i to co zrobiłem im się podobało, czy bym mógł jeszcze raz wrzucić na serwer żeby sobie odświeżył pamięć ?

Spoko,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartholomew: też tak przypuszczam, bo będzie szukał kogoś żeby mu zrobił i będzie miał w głowie 500 zł - a wszyscy mu będą mówili wyższą kwotę - no mogą też niższą (ale ja już stronę miałem zrobioną dawno) - no i jeszcze marnowanie czasu na dogadywanie się itp itd.
  • Odpowiedz