Na większą surówkę składników wyszłoby trochę dużo=drogo, ale czasem jak trę marchewkę, do odkładam sobie do miseczki odrobinę i robię taki miks - marchewka + wiórki kokosowe, tahini i w opcjach cynamon i płynny olej kokosowy w proporcjach dowolnych. ZAJEBISTE połączenie tak serio serio, zwłaszcza dla miłośników marchewki i tahini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzucam zdjęcie, na którym i tak nic nie widać, ale w sumie to nieważne
matra - Na większą surówkę składników wyszłoby trochę dużo=drogo, ale czasem jak trę ...

źródło: comment_YCS5OhBtuh1lIi9ipBh0tOALCzCANLyT.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciejbo1: wydawało mi się, że jesteś :P
nie wiem czy ominęło, imo to nie jest pozycja obowiązkowa, wydawało mi się po prostu, że to raczej często pojawiające się pozycje w diecie wegańskiej, bo są fajnym urozmaiceniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arrent: jeszcze trochę dobrałam tego brokuła, ogólnie wyszło ponad pół takiego przeciętniaka. Reszta na kolację ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@matra: brokuły są mega pyszne po odpowiednim przyrządzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie rozumiem jak można tego nie lubić a tym bardziej brzydzić się
  • Odpowiedz
@SScherzo: Wykopki to wykopki, danie bez miesa hurr durr Sam lubie mieso, i dlatego mam beke z ludzi pseudo promujacych danie tylko z miesem i wege ktory chca narzucac innym. Kazdy je co lubi i tyle w temacie.
@matra: bo zima jestem bardziej suwerenny co do diety, wakacyjnym okresie nie jestem stabilny w postanowieniach ;p
  • Odpowiedz
O jaka jestem usatysfakcjonowana swoim obiadem to ja nawet nie! Nie ma to jak dobry kawał mięcha i dobra sałatka do tego, normalnie gdybym miała drugie tyle, to zjadłabym drugie tyle ( ͡ ͜ʖ ͡)


Karczek marynowany w musztardzie dijon i odrobinie syropu klonowego, pesto + pomidory [pomidory, feta, czerwona cebula, oliwki, tymianek, bazylia, sól i pieprz + oliwa, ale tym razem bez oliwy i też
matra - O jaka jestem usatysfakcjonowana swoim obiadem to ja nawet nie! Nie ma to jak...

źródło: comment_cswsdI0QLKTnyBlfs9C5dLNoCr855V8B.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgonyEcstasy: to słaby jesteś mikrokoks, skoro wiążesz smalec z nadwagą ( ) chyba, że Ty od smażenia na rzepaku jesteś, to sorry ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Vonsatch: a ja mam to w dupie ( ͡ ͜ʖ ͡) swoją drogą kolacje zazwyczaj mam bezmięsne, chyba że dojadam resztki z obiadu.

  • Odpowiedz
@gagit: noo tyle tej kapusty wszędzie, że stwierdziłam, że ciul, kupię sobie >; i nie wiem czy jeszcze jednej po weekendzie nie zjem :D
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: trzy pomidory, duże awokado, garstka oliwek, kilka plasterków podsmażonej kiełbasy + podsmażone pieczarki, plaster camemberta, czerwona cebula, na posypkę słonecznik, sezam i pestki dyni + winegret w oddzielnym słoiczku [ocet jabłkowy, oliwa, sól, pieprz, kurkuma, czubryca zielona i musztarda dijon].

@Kaplanka: sama zeżarę. Ale mam jeszcze trzy. I tez zeżrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ten_tego: zeszklić na rozgrzanym smalcu cebulę, na niej podsmażyć kurkumę, dodać mięso mielone, podsmażyć lekko, dodać całą puszkę pomidorów krojonych [kupiłam takie najtańsze z Kaufa i jestem strasznie pozytywnie zaskoczona, bo lepsze niż niejedne droższe] i gotować, w międzyczasie dodać tartą marchew [u mnie jedna duża i dwie małe, bo lubię dużo] i dusić do miękkości, na końcu pół opakowania fasolki szparagowej i dalej do miękkości. Z dodatków porządna łyżka
  • Odpowiedz
Moje pierwsze gnocchi - z batata ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego fasolka szparagowa i pesto omnomnomnom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzmatra #gotujzwykopem #paleo #bezglutenu #wegetarianizm
w przepisie jest jajko, ale jak zamiast niego dacie trochę proszku do pieczenia albo użyjecie innego śmiesznego zamiennika jajka to będzie nawet i #weganizm (
matra - Moje pierwsze gnocchi - z batata ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego fasolka szparagowa i pes...

źródło: comment_gMPSOmNVT70ApzvN2SRj39Aec0zYJBrT.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aureli: no to nie dziwota, niedojrzałe awokado jest obrzydliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a bakłażana w sumie poza tym jednym jadłam tylko raz - pieczonego w sosie adżika, polecam, smaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz