Bez sensu, glupio i niepotrzebnie kombinuja i wprowadzaja te zmiany. W ksiazce mieli idealna scene SPOJLER UWAGA

glupia Barathenowna podpuszcza Aemonda ktory zabija biednego Luca

A tutaj w serialu wyszlo niewiadomo co. Samowolne smoki? Po co tam komplikowac?

#rodsmoka #got #plio #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abralinc IMO scena w serialu lepsza. Gdyby Aemond zabił go w zamku tak poprostu to by to była nudna śmierć. A tak dostaliśmy ciekawa scenę ucieczki na smoku i gdy widzom się wydaje że młodemu się udało uciec nagle dostajemy śmierć z zaskoczenia. Do tego dochodzi fakt pokazania że smoków nie da się tak łatwo kontrolować i jest to wstęp do spustoszenia jakie te smoki poczynią
  • Odpowiedz
Z tego co pamiętam z książki dziecko, które przedwcześnie urodziła Rhaenyra było monstrualne, pokryte łuskami z ogonem itd. W odcinku dziecko wyglądało normalnie. Skąd ta zmiana?
#got #houseofthedragon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AngiAngel: No ja nie jestem zwolennikiem teorii, że dosłownie każde dziecko Targów, które poroniono w przedwczesnym porodzie jakoś przypominało smoka. Tak, było sporo takich przypadków, ale nie zawsze i wszędzie. Z Maegorem było tak, że Nyssa truła każdą matkę jego dziecka i dlatego się takie rodziły. U Reni przedwczesny poród był wywołany stresem i zdenerwowaniem.
  • Odpowiedz

W sumie dobra decyzja aby zrobić z zajścia w Storm End wypadek, Aemond chciał nastraszyć Luka smokiem (tak jak osiedlowy patus straszy ludzi pitbulem) a wyszło jak wyszło, babcia dostała demencji, weszło PTSD z Dorne no i Luke is dead, a takie Aemon nie powie że stracił kontrolę nad najniebezpieczniejszym smokiem w Planetos tylko weźmie wina na siebie.
#houseofthedragon #rodsmoka #got
Bittersteel - W sumie dobra decyzja aby zrobić z zajścia w Storm End wypadek, Aemond ...

źródło: comment_1666602235R8pKiv1E1rhSJ4NlMdzzEE.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę nie podobają mi się kreacje koron w serialu. Są jakieś takie mdłe, jakby widać, że zrobione z plasticu. Smoczki wyszły im pięknie, to chyba coś innego też mogli podrasować komputerowo? Zwłaszcza korona Jahaerysa I, która była piękna, złota i wysadzana drogimi klejnotami. I to był też ważny symbol, kiedy Rhaenyra włożyła ją na swoją głowę, bo jej pierwszy posiadacz był zdolnym, silnym i mądrym królem, który wpisał się w poczet jako
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczyłem na więcej w finale ale serial bardzo dobry. Jakbym miał się czegoś przyczepić to podmiany aktorek grających Rhaenyre. Grająca starszą Emma Darcy to niewypał, moim zdaniem trafili z każdym aktorem przy podmianie podczas skakania w czasie tylko nie z nią. W porównaniu do grającej młodszą, do Milly Alcock to jest to totalny zjazd poziomu. Wygląda jakby miała wiecznie focha, brak ekspresji wszędzie ten sam wyraz twarzy.

#rodsmoka #houseofthedragon
Iamthe_liquor - Liczyłem na więcej w finale ale serial bardzo dobry. Jakbym miał się ...

źródło: comment_1666595602oXheJAgUmWJ7fgrEVcRUZd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach