Halo @wafelkigoralki co Wy tam wyprawiacie?
Wafelki, które kosztowały 0,99 zł, teraz kosztują nawet do 2,15 zł za sztukę, a do tego zmniejszono ich gramaturę o 10% ヽ( ͠°෴ °)ノ
#goralki #slodycze #inflacja
Wafelki, które kosztowały 0,99 zł, teraz kosztują nawet do 2,15 zł za sztukę, a do tego zmniejszono ich gramaturę o 10% ヽ( ͠°෴ °)ノ
#goralki #slodycze #inflacja
























#goralki
źródło: comment_1655913625sv9rf0eZ5tSufjC51CgD9C.jpg
Pobierz