Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
konto usunięte via Wykop
- 5
@KRCZVSK: Jezu, co za tępa banda. Jedna typiara pokazuje zrzut ekranu z drugiej typiary, która pokazuje zrzut ekranu, że poszła do prokuratury w sprawie, która jest prywatnoskargowa. Inaczej mówiąc prokuratura się takimi rzeczami nie zajmuje i nie wiedzą tego obie brandzlujące się samymi sobą typiary. Takie posty są w konflikcie tyle warte co packa na muchy w obronie przed słoniem.
- 3
@illiteratewombat: I jest post Rienki, która przeprosiła Krzyśka i stanęła po stronie Anieli. xD
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@KRCZVSK: o, dobrze przypomniała tę imbę, Gonciarz święty nie jest :d
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
taki specjalista ze był jeybany jak bura suka nawet poza wykopem xD
#gonciarz
#gonciarz
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@1-1-1-1: Eh, Kasia błąd popełniła, że upubliczniła insta i publikuje, lepiej to dla niej wyglądało jak Gonciarz dokonywał samozaorania, teraz mu Kaśka pomoże uratować tego 13tego Perseusza. Zawsze widziałem, że to była jego najlepsza dziewczyna xD
@oirectine dokładnie. Gonciarz koncertowo z----ł tym ostatnim filmem to jak postrzega go wielu ludzi ale nie udawajmy że to oznacza że Kasia jest super xd
- 11
@oirectine: no sytuacja wygląda tak, że ta laska może okazać się mitomanką która pociągnie Gonciarza na dno, albo odwrotnie, jej historia się potwierdzi i spłucze Kasie. Czas zapewne pokaże. Ja już swoje w życiu widziałem i jestem ostrożny co do takich historii. Osobiście znałem laskę która wymyślała na temat swojej przeszłości niestworzone rzeczy, gdzie zawsze była ofiarą, wiele osób pomawiała o różne rzeczy a wszystko okazało się być zmyślone. Oczywiście
- 2
@SzalonyOgorek:
Dobre pytanie, dowodów na nic nie ma(i nie będzie), ale ciachając tą sytuację brzytwą Ockhama to jest raczej najbardziej naturalna progresja:
Aniela z jakiegoś szokującego powodu nie dostaje propsów od Kasi za sytuację-> idzie szukać wsparcia u innych znajomych-> Kasia dowiaduje się, ża Aniela papla-> powstaje grupowy post do paczki znajomych, żeby wyklarować sytuację -> znajomi albo owczym pędem, albo z dobrymi powodami(Krzyś nie pokazał tych wiadomości od znajomka
Dobre pytanie, dowodów na nic nie ma(i nie będzie), ale ciachając tą sytuację brzytwą Ockhama to jest raczej najbardziej naturalna progresja:
Aniela z jakiegoś szokującego powodu nie dostaje propsów od Kasi za sytuację-> idzie szukać wsparcia u innych znajomych-> Kasia dowiaduje się, ża Aniela papla-> powstaje grupowy post do paczki znajomych, żeby wyklarować sytuację -> znajomi albo owczym pędem, albo z dobrymi powodami(Krzyś nie pokazał tych wiadomości od znajomka
- 6
#gonciarz mam wrażenie, że Gonciarz nadal kocha Kasię i ona jest tą jedyną dla niego dlatego nagrał filmik, w którym oczernił jej byłego, który ją zdradził, po prostu zemścił się za Kasię na nim, teraz wszyscy wiedzą jakim jest d...kiem no i jeszcze wyjaśnił jej byłą psiapsi teraz ludzie ją zjedzą
@general_row_grotecki: Akurat ostatni film bardziej ją ocieplił i wybielił niż pogrążył
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WykopVillain: pinionszki same nie przyjdą, a filmiki oglądają się lepiej niż content na odklejce
@WykopVillain: wydaje mi się, że widzi niedosyt wśród widzów, powinien zebrać do kupy całą historię z Kasią i ich firmą, odnieść się do jej zarzutów, itp. Tak by przedstawić wszystkie jej winy i dowody na nie w jednym odcinku. Bo ten odcinek to był taki pod feministki i osoby wrażliwe które potrzebują ofiary kobiety żeby przejść na stronę Gonciarza w jego walce.
@Zuzka_z_Bornholmu Nie. :(
- 0
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@deviator: Gonciarz by go zruchał jak Darie po krysztale. Tego typu cwelozy z Warszawki, jak ten Wonsik są zajęte terapiami, poznawaniem siebie i doszukiwaniem się traum w ich bananowych dzieciństwach, a nie jakieśtam walki
@SuperTimor435: Wszyscy, w sensie wszyscy wymienieni
- 10
Nawet nie oglądałem, bo już po końcówce 12 odcinka, połapałem się, że niczego się nie nauczył.
Krzysiek piękne budował narracje, wyglądał na człowieka pogodzonego z porażką i co?
Finałem ma być zemsta?
Oj Krzysiu, Krzysiu, byłeś redaktorem w TvGry, przeklikiwałeś custcenki jak menelobijca i przez to nie wyniosłeś z gier, żadnej, pożytecznej nauki o życiu?
#gonciarz #callofjuarez
Krzysiek piękne budował narracje, wyglądał na człowieka pogodzonego z porażką i co?
Finałem ma być zemsta?
Oj Krzysiu, Krzysiu, byłeś redaktorem w TvGry, przeklikiwałeś custcenki jak menelobijca i przez to nie wyniosłeś z gier, żadnej, pożytecznej nauki o życiu?
#gonciarz #callofjuarez

Gonciarz zrobił poprawny callout w przeciwieństwie do Darii ale dzięki Darii teraz ludzie mają teraz miliony p-----------k do wszystkiego, wcześniej łykali jak pelikany. Suma sumarum wychodzi na plus bo ludzie teraz zaczną analizować zamiast linczować z automatu, chociaż to p--------a wizja gdzie ofiara musi się tłumaczyć. Dziękujemy Daria! #gonciarz
@duzy_gracz: ja bym go ukrzyżował
@czarny_piotrus sam gonciarz zlinczował z automatu wonsika a ty myślisz że inni nie będą XD
- 1
Metoda katarzyńska, polegająca na wycofce z konfrontacji z Krzyśkiem, przynosi oczekiwany rezultat - zamiast merytorycznej dyskusji o wydarzeniach omawianych w Perseuszu, mamy jedynie obraz gotowego na wszytsko Krzyśka, który w mniejszym lub większym stopniu staje się obrazem karykaturalnym.
Kasia będzie się trzymać tej metody tak długo, jak będzie jej dawała poczucie bezpieczeństwa, a więc tak długo jak tylko będzie mogła. Za poczuciem bezpieczeństwa w tej sytuacji stoi oczywiście poczucie kontroli - nie
Kasia będzie się trzymać tej metody tak długo, jak będzie jej dawała poczucie bezpieczeństwa, a więc tak długo jak tylko będzie mogła. Za poczuciem bezpieczeństwa w tej sytuacji stoi oczywiście poczucie kontroli - nie
@KRCZVSK: No a jak ma być merytoryczna rozmowa o Tofu jak jedyne co Krzychu jest w stanie pokazać to, że Kasia za duży stół kupiła i mu się feng shui w biurze nie zgadzało, a tak w ogóle to mu 500 dolków za subskrybcje do jakiejś bazy danych wisiała.
Dla Kasi czekanie aż się Gonciarz sam zaora to też jedyne wyjście, bo w publiczne call-outy i odpowiedzi jest tak samo
Dla Kasi czekanie aż się Gonciarz sam zaora to też jedyne wyjście, bo w publiczne call-outy i odpowiedzi jest tak samo
- 11
Podzielam opinię wykopków. Jak zacząłem się wgłębiać w to uniwersum, to jedyne co mi przychodzi na myśl to: jest to banda bananów, którym się nudzi w życiu i z tego powodu wymyślają sobie na siłę problemy.
Jakbym miał takich znajomych to bym dawno odpuścił z nimi jakikolwiek kontakt, mentalnie to dzieci, bijące się o zabaweczki. Jedno wiem na pewno, obce jest im słowo DOJRZAŁOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Tam nawet strach jest z kimkolwiek
Jakbym miał takich znajomych to bym dawno odpuścił z nimi jakikolwiek kontakt, mentalnie to dzieci, bijące się o zabaweczki. Jedno wiem na pewno, obce jest im słowo DOJRZAŁOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Tam nawet strach jest z kimkolwiek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@totem_lesnych_ludzi: to jest po prostu śmieszne ze w tym środowisku wszyscy chodzą na terapie pracują ze swoimi emocjami i ogólnie grają idealnych a jak przyjdzie co do czego to zachowują się tak samo jak te patusy tylko zamiast przekleństw jest papka jak pseudo coach. Koleżanka kasi zabawia się z jej chłopem i co robi kasia? to samo co zrobiła by kasia patusiara ZEMSTA wyklucza ja ze środowiska i niszczy reputacje
źródło: IMG-20250629-WA0002
Pobierz- 1
źródło: temp_file7197821110297096286
Pobierz@Angmac: chyba byłoby czytelniejsze jakby napisała po angielsku xD
@murdoc: Kasia udostępniła na swoim Instagramie relację mocno zaburzonej kobiety znanej pod nickiem boskamatkaszmatka, która nie raz wymyślała totalne fantazje o Gonciarzu napisane w dość specyficzny sposób. Tym razem chodzi o to, że Gonciarz odkrył kolejne kilka fałszywych kont z kradzionymi zdjęciami, które piszaą o nim negatywnie. Krzysiek uważa, że należą one do jednej z jego przeciwniczek (wcześniej potwierdził, że kilka takich kont jest założonych na email Hanny Zagulskiej). Boskamatkaszmatka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
przydarzyło obwinia typa o molestowanie,
@Jestem_robotem123: raczej obwinia mecinśki, że d------a się do ofiary molestowania xd
@Jestem_robotem123: tak masz omamy, bo to było molestowanie. Nie można sobie od tak wyskoczyć z ciuchów i zacząć walić sobie konia przy drugiej osobie
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Astralis: Ja się zastanawiam o czym byłby ten odcinek, gdyby Wonsik trzymał Wonsika w spodniach? Wygląda na to, że wszystko co mówiła Kasia było jednak prawdą
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























Druga sprawa - #gonciarz nie od dzisiaj dojeżdża Katarzynę zarzutkami. Coś wrzuca a ta sama się kompromituje, tak jak było w sprawie gówna
źródło: untitled
Pobierz