Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#glosowanie

Pisać skargę na pracowników? Kupiłem w sklepie krzesło i nie chcieli mi dać z ekspozycji i kazali iść na magazyn a na magazynie za sklepem po 30minutach (do 10 minut czekania było napisane na kartce) powiedzieli, że nie ma i mogę wziąć z ekspozycji bo pani przy kasie nie sprawdziła stanu magazynowego...

Jestem bez krzesła i wkurzony.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mandolinka3:

No niestety takie sytuacje się zdarzały że klient zapłacił za szafę,podjechał za sklep żeby mu wydali z magazynu.Po godzinie szukania okazało się że szafy nie ma bo ktoś wstukał do komputera że na stanie są 23 zamiast 13 i trzeba było oddać pieniądze i przepraszać.
  • Odpowiedz
mirki decyzja należy do was: pikantne skrzydełka z frytkami )plusujecie(czy chicken kebab na kolację - komentujecie

#glosowanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach