Zrobiłem to - użyłem AI.
Do nagranej swojej gitary (wzmacniacz, leciutki mastering) dodalem "ejajową" perkusję (i nawet basik).
Jako dodatek do już nagranej gitary, dla domowego amatora jak ja - super opcja. Można przesłuchać jak to może brzmieć w full wersji.
Wcześniej miałem to w głowie, teraz każdy może to kliknąć. The future is now, old man!

#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna #suno #ai
SzanownyPan - Zrobiłem to - użyłem AI.
Do nagranej swojej gitary (wzmacniacz, leciutk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gitara #gitaraelektryczna

jaki taki szajs zagrac, paluch na 13 i pull off 18/17 pozniej sweep 15/14/15 (czy juz tam trzymac paluchy?) a pozniej powrot w gore to tez same hammer ony paluchem z 1 uderzeniem kostka tylko na 13? sweep jest poki co poza moim zasiegiem ale probuje wziac to na warsztat
z-a-k - #gitara #gitaraelektryczna

jaki taki szajs zagrac, paluch na 13 i pull off 1...

źródło: gt

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@xGrahir: no stary, jak wysylam fragment ze sweepami i pytam o hinty i pro tipy pod to, to mi piszesz o akordach i zeby nie grac sweepow xd cmon
  • Odpowiedz
@PapaSar: już nawet koncerty grają, chyba dwa ich własne kawałki słyszałem, fajnie grają i ich sobie obserwuję. Wnętrze ze widać pasje radość że ich to bawi a nie klepią tylko odtwórcza coverów. Teraz dzieciaki są technicznie i sprzętowi lepsze, ja do takiego poziomu nie mam szans dobić.
  • Odpowiedz
Harley Benton ST-62. Po czasie, klucze chodzą jakby miały 50 lat, pręt, niezależnie w którą stronę chodzi jakbyś już był na granicy, trzeba wkładać dużo siły i pot się na czole pojawia, do tego nerwy, czy pręt zaraz jebnie czy co? Podstrunnica spoko, równa, w moim Fenderze są fale jak na morzu. Za to progi xd, każdy próg wyszedł, w każdy można wsunąć szczelinomierz. A no i tak jak w moim kiedyś,
Vanderwill - Harley Benton ST-62. Po czasie, klucze chodzą jakby miały 50 lat, pręt, ...

źródło: IMG_1962

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: Jak to kupowałem to nie miałem jeszcze takiej styczności z Guykerami i ARM. Te VPartsy co mam w ST62 są bardzo solidne, chodzą jednolicie, przewidywalnie i wszystkie z takim samym minimalnym oporem.
Obecnie najczęściej kupuję ARM (są tańsze niż Guykery, a wcale nie są gorszej, a wręcz niekiedy mam wrażenie, że lepszej jakości). Niestety ARM nie robi wszystkich typów kluczy jak Guyker, więc np Kluson-style to nie masz za
  • Odpowiedz
Jakie firmy byście polecili jeśli chodzi o zakup gitary V?
Budżet nie za duży bo mógłbym przeznaczyć 2-3k ale mam dziwne wrażenie, że jest jakiś deficyt takich gitar.
#gitaraelektryczna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam i zapraszam na szybkie #rozdajo w w szczegolnosci mirków i mirabelki z pod tagów #gitara #gitaraelektryczna - do wygrania interfejs do gitarki Positive Grid Riff, o ten dokładnie:
https://www.positivegrid.com/products/riff?variant=42604437143712

Jeszcze 23 miesiące gwarancji.
Ma wbudowane efekty, mozna grac prosto ze słuchawek bez odpalania kompa i jakieś inne bajery.

Losowanie
choosewisely - Witam i zapraszam na szybkie #rozdajo w w szczegolnosci mirków i mirab...

źródło: image_picker_62121051-2E44-493C-9982-8AB41465779C-2028-000000E9E4A0C012

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram głównie na #gitara akustyczna i na elektrycznej głównie na cleanie. W sumie gram to dużo powiedziane. Uczę się raczej. Moj wzmacniacz to vox pathfinder i czasami chcialbym pograć na overdrive ale żeby osiągnąć sensowny przester muszę ustawić sprzęt dosyć głośno. Zastanawiam się czy jak kupię sobie kostkę overdrive osobną to będę mógł osiągnąć przester na niż szych poziomach glośności? Pytanie totalnego laika. #gitaraelektryczna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Zastanawiam się czy jak kupię sobie kostkę overdrive osobną to będę mógł osiągnąć przester na niż szych poziomach glośności?


@giermek: tak
  • Odpowiedz
@giermek: To że nie brzmiały dobrze to też moze byc kwestia Twojego obecnego skilla niestety, wiec lampa i kostki tez moga duzo nie dac w tym temacie.
  • Odpowiedz