@badteeth: Różnie to bywa i to się w tym zmieniło. Ja z twarzy wyglądam młodziej +/- 5 lat mając 20 lat i kurnia mam ochotę coś zrobić aby mieć zarost (teraz mam włosy na ryju jakby ktoś zrobił kopiuj i wklej z łoniaków) i trochę żeby głos się zmienił, bo u mnie mutacja chyba z bugiem przyszła. Mam branie przez to u betacuck albo w przedziale 30-60 lat :D
P.S
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, sam już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z ludźmi. Serio tak ciężko znaleźć jest kogoś młodszego, normalnego do związku? Mam 30 lat i nie mogę znaleźć nikogo; ((( Kolejny raz to samo, było pięknie, cudownie wręcz i nagle jeb, chce być sam, nie umiem być w związku, nie chce ranić itd. Zawsze się mocno angażuje, a co za tym idzie takie coś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jakim wieku odkryliście w sobie, że jesteście homo/bi i jak do tego doszło? Ja miałem 16 lat. Po urazie na boisku kumpel bandażował mi rękę i jego dotyk wywołał w moich gaciach namiot. Innym razem wracając ze szkoły zobaczyłem dobrze zbudowanego rowerzystę w profesjonalnym stroju i i wyeksponowanymi owłosionymi łydkami. Nie mogłem oderwać od niego wzroku. Wtedy zrozumiałem, że nie ma dla mnie ratunku i aby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem za umożliwieniem adopcji dzieci par homoseksualnym. Oczywiście maja ich obowiązywać takie same procedury jak pary hetero obecnie w Polsce, a są one długie, żmudne i gwarantują przynajmniej, że do debili dziecko nie trafi. Przypadki, w których pary homo znęcali się bądź zabijali wcześniej adoptowane dzieci są incydentalne i zdecydowanie przebije je znacznie więcej zbrodni popełnianych przez pary hetero, poza tym te dzieci były oddawane przez spaczoną już w tamtych krajach opiekę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbk17: jedynym sensownym argumentem za zakazem adopcji dzieci przez pary homoseksualne w Polsce jest stosunek polskiego społeczeństwa do tego faktu, a precyzyjniej - potencjalne wykluczenie tych dzieci w społeczeństwie. Jednak nawet ten argument musi zblednąć, bo jakże inaczej nastawić społeczeństwo do zrozumienia tej idei niż przez pokazanie w praktyce, że nie jest zła?
  • Odpowiedz