Wystarczy się uśmiechać i żartować, wtedy nikt nawet się nie skapnie, że w środku umierasz ( ͡° ᴥ ͡°) #frenpill
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 7
- 18

AbaKowner
via Android- 1
@Strigon obczajka zza winkla
- 8
źródło: nie dla huopa to
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@Strigon: Ehh, nie dla manleta...
@Strigon: "(...) jestem w snach, słodkich tak, że chciałbym tu zostać, łatwo jak piach jest je rozwiać, jeśli tylko prawdę chcesz poznać"
W--------m z pięści w szafę i czuję się już trochę lepiej. #frenpill
Zamierzam pograć na komputerze i się odurzać aby przytłumić poczucie pustki i samotności oraz zapomnieć o potrzebie przytulania. A jakie wy macie plany na wieczór? #frenpill
@Mlody_jeczmien Ślepnąc od świateł
konto usunięte via Wykop
- 1
@Mlody_jeczmien: Z jabłek od sąsiadów. 30 l wyszło
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@ChlopoRobotnik2137: NIE MAM TAK
- 1
@starykuc: to znaczy ze jeszcze za malo kawy wypite
Spadek energii, niedobór atencji. #frenpill
Kupa kupa kupa #frenpill
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 5
@dziewiczajajecznica pada
@dziewiczajajecznica: n------a srogo
Czekam na moment aż ruch bodyposittive wypromuje brzydkich (albo chociaż takich prawie przeciętnych) manletów. Zostanę wtedy modelem i wyjeb@ne na jakieś chodzenie do biura. #frenpill
źródło: acc057a7391930ed48075a54a37e5073
Pobierz@Mlody_jeczmien: załóż od razu instagrama żeby się promować
- 0
@pilot1123: Dobry pomysł anon, dzięki.
Trochę się wczoraj zastanawiałem nad tym wszystkim i doszedłem do wniosku, że jeb@ć to bo i tak it's over. #frenpill
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@dziewiczajajecznica: nie czuję nic
@dziewiczajajecznica: Fizycznie dobrze, niby jestem przeziębiona od kilku dni, ale jest to bardzo lekkie przeziębienie w porównaniu do tego, co było zawsze, więc fajnie. Psychicznie neutralnie, tak jak zazwyczaj. Czyli w sumie wychodzi "dobrze".
W końcu w domu. #frenpill
Gdyby nie kontakty z kobietami to chyba bym nie uwierzył w blekpila. #frenpill
- 8
#apustaja #pepe #frenpill
Ehh, mówi się, że tego kwiatu jest pół światu. I tak się Chop zastanawia, czy dla niego też jest gdzieś pisana jakaś szara praca biurowa dla anonka, ehh. Dla Chopa taka szara praca biurowa 5/10 wystarczy, nie musi mieć wielkiego prestiżu, super zarobków (tyle, co teraz by było w miarę godziwe) ani fajnej atmosfery, wystarczy tylko żeby była na siedząco i nie oszukiwała
Ehh, mówi się, że tego kwiatu jest pół światu. I tak się Chop zastanawia, czy dla niego też jest gdzieś pisana jakaś szara praca biurowa dla anonka, ehh. Dla Chopa taka szara praca biurowa 5/10 wystarczy, nie musi mieć wielkiego prestiżu, super zarobków (tyle, co teraz by było w miarę godziwe) ani fajnej atmosfery, wystarczy tylko żeby była na siedząco i nie oszukiwała
źródło: comment_1619060570freCanG9A2WI8cV6ytTikj
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@obuniem: a Ty nie masz? W czym niby jesteś gorszy od jakiegoś spedzia?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
U mnie w powiatowym nie ma żadnych zachęcających div a do wojewódzkiego nie chcę mi się specjalnie jechać. It's over... #frenpill
@Mlody_jeczmien: gdziestoja.pl
- 1











