Wszystko
Najnowsze
Archiwum
12
Mozilla wydaje Firefoksa 3.0 RC1 przed czasem!
Programiści Mozilli przeszli samych siebie i udostępnili wczoraj wersję Release Candidate 1 swojej najnowszej przeglądarki – Firefoksa 3. Wcześniej zapowiadano wydanie wersji RC1 „pod koniec maja”. Udoskonalono silnik JS, udoskonalono mechanizm uzupełniania paska adresowego, robienia kopii bezpieczeństwa zakładek i skalowania całych stron.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
12
Firefox 3 RC1 gotowy - ale czy naprawdę szybszy?
Doczekaliśmy się wydania Firefoksa 3.0 RC1. O tym co nowego w wersji testowej, można przeczytać na stronie Mozilla Developer Centrum, natomiast ja chciałbym się odnieść do ostatniego punktu opisu, a mianowicie szybkości działania tej części silnika, która odpowiada za obróbkę JavaScript.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
25
Korzystaj bezpiecznie z Internetu
Rozszerzenia dla Firefoksa zapewniające bezpieczne i anonimowe korzystanie z Internetu.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Firefox z niemiłą niespodzianką
Pobierając pliki z zaufanego i popularnego serwera jesteśmy przekonani o ich poprawności. Niestety nie zawsze tak jest. Przykładem może być tutaj serwer projektu Mozilla, na którym wykryto wirusa w jednym z dodatków do popularnej przeglądarki Firefox...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
8
Override Mozilla Firefox Guidance
"W momencie, kiedy strona nie może zostać wyświetlona losowo pokazuje kilka w zasadzie nieprzydatnych, jednak prawie śmiesznych, stron błędów"
z- 0
- #
- #
- #
- #

- 2
11
Nastepca Firefoksa: Chimera Two
Nowa, super szybka i wydajna przeglądarka Chimera. Internet już nigdy nie będzie taki sam! Chimera Two obsługuje już nawet po części HTML 3.2!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
10
Gdyby przeglądarki były kobietami...

Rewelacyjne porównanie przeglądarek internetowych do kobiet
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
W końcu! Oficjalne rozszerzenie Del.icio.us dla Firefoxa 3!
Czekaliśmy na to długo. Co prawda to dopiero wersja beta, ale działa miodnie i ma kilka nowych opcji. Rozszerzenie można ściągnąć stąd: http://del.icio.us/extensions/firefox/delicious.xpi
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
12
Wyłącz uciążliwe zabezpieczenia Firefoksa
Instrukcja, jak zwiększyć poziom zaufania, jakim darzy nas Firefox i dezaktywować kilka z jego nieco uciążliwych zabezpieczeń.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
6
Usuń kilkusekundowe opóźnienie przy instalacji dodatków w Firefoksie
Użytkownicy Firefoksa, którzy muszą eliminować dysfunkcje tej przeglądarki stosując wtyczki i rozszerzenia, które przed rozpoczęciem procesu instalacji pod postacią okienka informują nas o szczegółach dotyczących danego obiektu. Zanim jednak rozpoczniemy instalację zmuszeni jesteśmy odczekać kilka sekund - dopiero po tym czasie przycisk instalacji
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
14
Skróty do firefox'a
Pewnie znacie, ale może ktoś nie... a warto!
z- 7
- #
- #
- #
- #
12
Firefox numerem 1 w Polsce
Przeglądarka Firefox 2 stała się najczęściej wykorzystywaną przez polskich internautów aplikacją do przeglądania witryn WWW.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Gupi pokemonski link
debilny spamerski wykop. musicie wykopac! zobaczcie tagi!
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
22
Firefox 2 w końcu na pozycji lidera w polskim Internecie
Po raz pierwszy w historii Firefox 2.x wysunął się na pozycję lidera rankingu popularności przeglądarek wśród polskich użytkowników.
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Flock, przeglądarka dla bardziej zaawansowanych userów ;)
Na Gecko, czyli kompatybilna z większością addonsów do Firefoksa, ale posiadająca masę bajerów, od świetnego czytnika RSS, poprzez wbudowany edytor blogów, uploader plików etc. - więcej w tekście
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
201
Jak naprawić Internet przy pomocy Greasemonkey

Poprawianie Internetu na przykładzie stronki która najbardziej ssie ;)
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
15
Czy Firefox stanie się drugim IE i straci niezależność na rzecz koncernu Google?
Sami oceńcie. Ja nie korzystam z tych wszystkich gadżetów od Googla i nigdy nie lubiłem dodatkowych pasków, więc nie wiem, czy warto. Ale cieszę się, że jednak używam Opery ;)
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1