W polskich sklepach do przedsprzedaży trafiło pudełkowe wydanie Final Fantasy I-VI Collection Anniversary Edition (od 259,99 zł): https://kolekcjonerki.com/0pod
Zestaw zawiera 6 gier z serii Final Fantasy oraz arkusz naklejek. Premierę zaplanowano na 8 października.

#kolekcjonerki #preorder #finalfantasy #playstation #nintendoswitch
kolekcjonerki_com - W polskich sklepach do przedsprzedaży trafiło pudełkowe wydanie F...

źródło: final-fantasy-i-vi-collection-anniversary-edition

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#urodziny #porada #pomocy #pytanie #warcraft #finalfantasy #gry #steam

Cześć. Siostra ma urodziny za miesiąc. Jest fanem Warcrafta i Final Fantasy. Rok temu kupiłem jej figurkę Sylvanas i książkę. Była zachwycona. Nie wiem co jej kupić w tym roku. Może ktoś ma jakieś pomysły. Myślę, że prezent do 200-300zł. W ostateczności wezmę jej doładuję STEAM, ale wolałbym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Auricom: grałem, dlc jeszcze nie ruszałem ale podstawka 16 podobała mi się o wiele długości bardziej. Po prostu więcej w niej historii a mniej fillerów. No i system walki imho ciekawszy
  • Odpowiedz
Jezu, jak ja nie lubię tej japońskiej stylistyki. Na domiar złego w dwójce dołożyli jakieś gówniane japońskie miecze i chińczyka, który cię zdradza.
  • Odpowiedz
#finalfantasy #youtube
Wiele osób w tym ja ucieszyło się na wieść o remaku final fantasy 7. Part pierwszy wyszedł dobrze, dlc było takie sobie a Rebirth... no tu wyszło strasznie źle, ale o tym mówię więcej w filmie.
Sarnowm3 - #finalfantasy #youtube 
Wiele osób w tym ja ucieszyło się na wieść o remak...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1) co do walk i odhaczania związanych z tym rzeczy to gra klepie Cię po główce dla casualowych graczy, a spełniasz trzy wymagania żeby platynować. Bardzo dobre rozwiązanie dla dwóch typów graczy, bo ma się wybór, nie rozumiem czemu czepiać się rzeczy w których masz dosłownie dwie drogi dla każdego typu.

2) praktycznie każda mini gra jest nieobowiązkowa, albo obowiązkowa tylko na tym najniższym poziomie, i znowu MASZ WYBÓR, albo grasz albo nie.
  • Odpowiedz