Wpis z mikrobloga

#ps5 #finalfantasy
Jestem w czwartym rozdziale i się zastanawiam, czy ta gra się jakoś zmieni? Bo walki nie są złe, ale trochę mi jest ich za dużo. Taka nawalanka, jakaś scenka, pójście korytarzem dalej i znów walka. Rozkręci się to jakoś fabularnie jeszcze?
  • 13
@Tulej_Tulejka jak nie lubisz żenady to niestety ale tu jest jej trochę (zwłaszcza w scenie o której pisałem). Są nielogiczności i jest infantylizm
Ale całościowo dla mnie i np też dla mojej córki lat 13 gra była świetna;) na pewno lepsza niz 16tka która była piękna wizualnie i miała bardziej dorosla fabułę ale byla po prostu męcząca
@Tulej_Tulejka ciągle korytarze aż do znudzenia. Fabuła trochę jak got. Ciągle ktoś ginie. Brutalna. Jest seks i przekleństwa czego wcześniej nie było. Ale zadania poboczne są nudne (choć fajnie rozwijają fabułę ale są nudne po prostu). Bron crafting etc nie ma żadnego znaczenia.
@wykopowy_brukselek a rozumiem. Zobaczę jak mit ten intergrade podejdzie to może kiedyś wypróbuję. Zawsze można płytkę sprzedać. I to jest plus. Po cyberpunku odczuwam pewną pustkę. Szukam gry, która by mnie tak zaangażowała. Resident village był super. 4.juz mnie tak nie zachwyciła. Może gow ragnarok da radę. Fabułą dla ojca, mam też córkę 15 lat, może być ciekawa.