4:0 zestarzało się prawie tak samo jak ostatnie, gdzie wygrana z Realem 4:0 finalnie zakończyła się liga mistrzów i laligą dla Realu Madryt ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz można, se pocisnąć, że beka 24 miejsce w lidze mistrzów ale jakoś czuję w kościach, że zestarzeje się to tak samo XD wejdą z baraży i faza po fazie aż finalnie na drugi rok będziemy ich oglądać w finale ligi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kostor95
- 1

Kostor95
- 1
@Vinizius: nigdy nie jest lekko, ale zawsze się ślizgną

ObslugaRadomskiegoLotniska
via Wykop- 1
@Kostor95: i to jest właśnie najlepsze w kibicowaniu Realowi
Podtrzymuje co napisałem.
Mecze 1:0 też trzeba wygrywać, a nie przegrywać 1:2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fcbarcelona
Mecze 1:0 też trzeba wygrywać, a nie przegrywać 1:2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fcbarcelona
źródło: IMG_3235
Pobierz- 2
źródło: GdpMtNoX0AATjVk
Pobierz@Kriten33: błagam xD, na to jak grali za Xaviego nie dało się patrzeć, mecze wygrywane fartem po 1:0 i do tego dzieki normalnemu bramkarzowi, ktory nie raz wyciagał barcę z kłopotów, a nie temu coś co jest teraz na bramce
@Kriten33: ale serio. Jest różnica między Matsem w formie i największym ręcznikiem w historii klubu.
- 1
#fcbarcelona chociaż przez początek sezonu i zniszczenie bayernu dał się być szczęśliwym kibicem barcelony, ciekawe kiedy wyjdziemy z dołka i czy nie bedzie za późno...
Meczu nie widziałem, ale patrzę na statystki i wnioskuję, że Pena się znowu popisał ( ͡º ͜ʖ͡º) 3 celne strzały i 2 bramki xD #mecz #fcbarcelona
- 2
źródło: GdpJrSFXEAAjIEq
Pobierz- 22
Macki Pereza sięgnęły nawet wykopu. I to by było na tyle w tym roku... Wesołych Świąt w Choroszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PDW @JohnnyPomielony
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
PDW @JohnnyPomielony
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
źródło: Screenshot_144
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 14
Komentarz usunięty przez moderatora
@DurzyPszypau szkoda, dobitnie odzwierciedlał społeczność Barcelony w internecie.
- 5
Dobra Flick schowaj ego do kieszeni, Szczęsny od następnego meczu i od stycznia ON
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona

Kibice realu w czerwcu:
"Galacticos 2.0, Mekambe 60 bramek w sezonie, Barcelona będzie gwałcona w klasykach po 6-0, Vini złota piłka"
Kibice realu w listopadzie:
"To najgorszy real od lat, he he a i tak tracimy do was tylko 4pkt, mekambe ma okres przejściowy jeszcze odpali, vini okradziony ze złotej piłki"
Czytając te wypociny oraz hipokryzję vadryciaków nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać, chorzy zagubieni ludzie
#fcbarcelona #
"Galacticos 2.0, Mekambe 60 bramek w sezonie, Barcelona będzie gwałcona w klasykach po 6-0, Vini złota piłka"
Kibice realu w listopadzie:
"To najgorszy real od lat, he he a i tak tracimy do was tylko 4pkt, mekambe ma okres przejściowy jeszcze odpali, vini okradziony ze złotej piłki"
Czytając te wypociny oraz hipokryzję vadryciaków nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać, chorzy zagubieni ludzie
#fcbarcelona #
@JohnnyPomielony: No ale mam wątpliwości co do wiarygodności twoich wysrywów. Bo jeszcze nie tak dawno pisałeś o 50 bramkach w sezonie, teraz już 60. Jak widać chorobą postepuje.
@JohnnyPomielony
Żaden wstyd przegrać z Liverpoolem,który jest gazie,w przeciwieństwie do Las Palmas, z którym dostaliście w papę grając u siebie.
W dodatku kibice jak i co poniektórzy piłkarze (Yamal) zapowiedzieli że chcą wygrać na wszystkich frontach w tym sezonie.
Nie wzieliście pod uwagę tego że grając na takiej intensywności w końcu to wszystko p--------e, i piłkarze spuchną wcześniej czy później - Balde chyba pierwszą ofiarą.
Co do wyników Realu to pewnie
Żaden wstyd przegrać z Liverpoolem,który jest gazie,w przeciwieństwie do Las Palmas, z którym dostaliście w papę grając u siebie.
W dodatku kibice jak i co poniektórzy piłkarze (Yamal) zapowiedzieli że chcą wygrać na wszystkich frontach w tym sezonie.
Nie wzieliście pod uwagę tego że grając na takiej intensywności w końcu to wszystko p--------e, i piłkarze spuchną wcześniej czy później - Balde chyba pierwszą ofiarą.
Co do wyników Realu to pewnie
- 0
Ciekawe, wg Archivo Var brak karnego pi zajściu z Cubarsim słuszny, ale powinien być po zajściu z Victorem.
#fcbarcelona
#mecz
#fcbarcelona
#mecz
- 14
źródło: Screenshot_143
Pobierz@DurzyPszypau: średnia wieków kibiców tego śmiesznego klubiku to 13 lat to co się dziwić że przyglupy
konto usunięte via Wykop
- 2
@DurzyPszypau: Ewidentny faul na Cubarsim w polu karnym, typ mu tak wjechał że r------ł całą kostkę ale według vadrydziarzy luz karnego nie było xD Sędziowie dobrze robią wszystko jest w porządku, pozdrawiam cały madryt i dobrych chłopaków niech drukowanie meczów się niesie
- 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 32
@Kriten33: Pena to jest taki kasztan, ze przy 0 strzałach oddanych przez Brest prawie zawalił dwie bramki. Flick może wziął sobie na ambicję żeby pokazać wszystkim "ja z niego zrobię bramkarza" ale nie zrobi, ta misja jest z góry skazana na niepowodzenie, mam nadziej ze szybko to do niego dotrze
@Kriten33: powiem wam ze ja nigdy az tak bardzo nie patrze na gre bramkarza, ale odkad wszyscy zaczeli wysmiewac Pene to jak sie przyjrzalem to zauwazylem ze typ w ogole sie nie rzuca do zadnych strzalow, albo zrobi jakis ruch reka, czy to tylko moje wrazenie
- 17
Obecna twarz kibiców FC Barcelona po kolejnym słabym meczu ich drużyny,którzy winnego szukają już nie tylko w osobie bramkarza (Pena),ale także w sędziach którzy sędziują pod dyktando Pereza i Tebasa.
Pierwszy to prezes Realu Madryt,drugi,też prezes tylko że LaLiga,który to jest kibicemRealu Madryt(niby).
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #laliga
Pierwszy to prezes Realu Madryt,drugi,też prezes tylko że LaLiga,który to jest kibicemRealu Madryt(niby).
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #laliga
źródło: temp_file849460416529975533
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 15
@rybazryzem85: Obecna twarz kibiców realu po w-------u 0-4 w klasyku, oraz w---------h od Lille, Milanu, Liverpoolu oraz Atalanty (wiem ze mecz za dwa tygodnie, ale zakładam już z gory porażkę) Powyłaziliście ze swoich lepianek dzisiaj, a potem w------l i siedzicie cicho następny tydzień xD
Aha a jak tam wasz supersnajper Mekambe? XD
Aha a jak tam wasz supersnajper Mekambe? XD
źródło: 51ea00e297b36529f37e3129c3b6a75d5a63b04ffc0e3584f12ccaae703f3e51
PobierzPerez La Liga EA Sports. Stary dziad to dobrze wymyślił, łapówkami sprowadził Hiszpańskich arbitrów do takiego poziomu gówna, że kibiców już nawet nie dziwią wałki jak w dzisiejszym meczu no bo przecież "sędziowie w La Lidze są słabi, tak jest i trudno" Bardzo wygodne do drukowania wyników, przyzwyczaj kibca do słabego poziomu a potem drukarka robi bryyy, bryy, hatfu na tą starą madrycką przekręconą mordę
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
źródło: Cupace20241013055018296
Pobierz
źródło: temp_file8335164934662377612
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kriten33: No szczególnie w meczu z Celtą, gdzie wspierał barce jak tylko mógł przez cały mecz xD
@Kriten33: przecież w La Liga sędziowanie leży od zawsze. Niezależnie kto z kim gra a ty doszukujesz się w tym spisków.
Prawda jest jedna, mianowicie la liga ma najchujowszych sędziów na świecie. Raz zabiorą raz oddadzą i tak w kółko
J----a maszyna losująca i nic więcej.
Prawda jest jedna, mianowicie la liga ma najchujowszych sędziów na świecie. Raz zabiorą raz oddadzą i tak w kółko
J----a maszyna losująca i nic więcej.
Perez znowu nie pozwolił wygrać meczu potężnej barcelonie i przyszłemu zdobywcy potrójnej korony? Stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
źródło: 158549363_1838615199624582_149848623834757537_n
Pobierz- 10
















