#fallout #fallout76

Nie miałem dużych oczekiwań co do F76 więc może dlatego nie jestem zawiedziony po obejrzeniu materiałów. W zasadzie trochę to czego się spodziewałem. - F4 z elementami multi. Mechanika ta sama wiec jak kogoś odpychało drewniane strzelanie w F4 to i tutaj tak będzie. Mi się generalnie w F4 pod względem takiego klimatu, chodzenia i strzelania grało całkiem dobrze i tutaj widzę, że pewien potencjał do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dragontraxxx: Bethesda zbezcześciła tą serię. Tak samo jak z bardzo dobrego RPGa, jakim był Morrowind Bethesda uprościła tak bardzo rozgrywkę w Oblivionie i Skyrimie, by przyciągnąć do siebie nowych graczy i zdobyć więcej $$$, że z The Elder Scrolls, która była serią RPGową, stała się ona zwykłym Bethesdowym sandboxem ("Ocean of content, but with depth of mud pudle").
Stary Fallout był RPGiem. Teraz w 2018 roku, po żałosnym Falloucie 4,
  • Odpowiedz
@Czokowoko:
Bethesda jest do spółki z EA pionierem w dymaniu graczy na hajs - może i EA była pierwsza jak chodzi o DLC i lootboxy, ale mikropłatności (bo jak inaczej nazwać DLC w stylu zbroja dla konia) i płatne mody to już wymysł Bethesdy, teraz testują płatną betę xD

  • Odpowiedz
@Biszkopcik: no to bez sensu, ponieważ fani 1 i 2 lubią NV a na obrazku on jest zestawiony na równi z F3. A tyczy się on falloutowości Fallouta a nie bycia grą z grywalną mechaniką. Do tego nie rozumiem czemu wszyscy idą "w zgodzie" do jakiegoś losowego kawałka. Nigdy nawet nie widziałem komentarza, że Fallout powinien zostać w izo, jedynie co się mówi, to to, że te w izo są
  • Odpowiedz
Cholera bethesda chyba teasuje wprowadzenie systemu zużywającego się ekwipunku. W animacji "Atomics for Peace" Vault boy'owi rozrywa się na dupie hazmat i szybko ginie.
#fallout76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gien: no właśnie też tak myślę - jeśli tak rzeczywiście było, to niezłe kutasiarstwo - obecnie te numerowane to biały kruk, na rynku o wiele więcej jest tych bez numerków (mówię o nowych, zafoliowanych sztukach).
  • Odpowiedz