Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13

@SmugglerFan:
Zaraz przyjdzie konsolowiec i powie że musisz rać 600 godzin to wtedy opanujesz do perfekcji celowanie i gra będzie sprawiać ci przyjemność XD
Zaraz przyjdzie konsolowiec i powie że musisz rać 600 godzin to wtedy opanujesz do perfekcji celowanie i gra będzie sprawiać ci przyjemność XD
- 15
@SmugglerFan: pomijajac sterowanie, to gra wyglada jak gowno.
- 1
@Pyrakus: kurcze kupowałem w Neonet wersje power armor i kodu nie dostałem, a kasę pobrali z konta :/
@ZenDestroyer Pisz do nich. Mi euro niby wysłalo od razu ale nic nie dostałem więc napisałem ticket. Okazało się że mail trafił do spamu ale wysłali to ponownie.
- 2
#fallout #fallout76
Nie miałem dużych oczekiwań co do F76 więc może dlatego nie jestem zawiedziony po obejrzeniu materiałów. W zasadzie trochę to czego się spodziewałem. - F4 z elementami multi. Mechanika ta sama wiec jak kogoś odpychało drewniane strzelanie w F4 to i tutaj tak będzie. Mi się generalnie w F4 pod względem takiego klimatu, chodzenia i strzelania grało całkiem dobrze i tutaj widzę, że pewien potencjał do
Nie miałem dużych oczekiwań co do F76 więc może dlatego nie jestem zawiedziony po obejrzeniu materiałów. W zasadzie trochę to czego się spodziewałem. - F4 z elementami multi. Mechanika ta sama wiec jak kogoś odpychało drewniane strzelanie w F4 to i tutaj tak będzie. Mi się generalnie w F4 pod względem takiego klimatu, chodzenia i strzelania grało całkiem dobrze i tutaj widzę, że pewien potencjał do
- 2
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Serio, czy tylko w polszy tak nienawidzą już tej gry? Bo tylko na polskich forach widnieje taki festyn nienawiści i uprzedzeń, pod dowolnym wątkiem o najnowszej odsłonie fallouta.
#fallout #fallout76 #polakicebulaki
#fallout #fallout76 #polakicebulaki
@Dragontraxxx: W Polsce ludzie lubią żyć przeszłością i zatrzymali się w rozwoju w okolicach Fallouta 2.
@Dragontraxxx: Bethesda zbezcześciła tą serię. Tak samo jak z bardzo dobrego RPGa, jakim był Morrowind Bethesda uprościła tak bardzo rozgrywkę w Oblivionie i Skyrimie, by przyciągnąć do siebie nowych graczy i zdobyć więcej $$$, że z The Elder Scrolls, która była serią RPGową, stała się ona zwykłym Bethesdowym sandboxem ("Ocean of content, but with depth of mud pudle").
Stary Fallout był RPGiem. Teraz w 2018 roku, po żałosnym Falloucie 4,
Stary Fallout był RPGiem. Teraz w 2018 roku, po żałosnym Falloucie 4,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czokowoko:
Bethesda jest do spółki z EA pionierem w dymaniu graczy na hajs - może i EA była pierwsza jak chodzi o DLC i lootboxy, ale mikropłatności (bo jak inaczej nazwać DLC w stylu zbroja dla konia) i płatne mody to już wymysł Bethesdy, teraz testują płatną betę xD
Bethesda jest do spółki z EA pionierem w dymaniu graczy na hajs - może i EA była pierwsza jak chodzi o DLC i lootboxy, ale mikropłatności (bo jak inaczej nazwać DLC w stylu zbroja dla konia) i płatne mody to już wymysł Bethesdy, teraz testują płatną betę xD
@Czokowoko: na 90% te 40zł można później odliczyć od ceny gry, takie pakiety to żadna nowość. No, chyba że Bethesdzie o------o ;)
- 1
2
Fallout 76 bez opcji cross-play.

Fallout 76 nie otrzyma opcji wspólnej gry między posiadaczami PS4, PC i Xboksa One, mimo zmiany stanowiska przez Sony. Bethesda również nie planuje dodania takiej opcji w przyszłości.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
13
Fallout 76: 12-latek z rakiem otrzymał grę przed premierą
Wes jest zagorzałym fanem serii Fallout. Złożył pre-order na Fallouta 76. Nie byłoby w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Wes walczy z rakiem i może nie dożyć premiery. Rodzice młodzieńca osobiście skontaktowali się z Bethesdą z pytaniem, czy nie da się zrobić nic w tej kwestii.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 42
A kto to drukuje materiały promocyjne do najbardziej hejtowanej gry roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fallout #fallout76 #gry #xboxone #ps4 #pcmasterrace #drukowanie #pracbaza
źródło: comment_9xKAUkHgqSQWxTXPlZHYJRLUFcs1wU0u.jpg
Pobierz@sublingual: @plastic11: mam hory schron
- 29
@plastic11: ja bym się powołał na klauzulę sumienia xD
- 6
w FO76 ma być masa potworów inspirowanych folklorem Zachodniej Wirginii np. Mothman
@wielki-elektronik: ma być też masa chłamu i gwałcenia lore inspirowana urojeniami todda i reszty pożal się Boże designerów i scenarzystów.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Biszkopcik: no to bez sensu, ponieważ fani 1 i 2 lubią NV a na obrazku on jest zestawiony na równi z F3. A tyczy się on falloutowości Fallouta a nie bycia grą z grywalną mechaniką. Do tego nie rozumiem czemu wszyscy idą "w zgodzie" do jakiegoś losowego kawałka. Nigdy nawet nie widziałem komentarza, że Fallout powinien zostać w izo, jedynie co się mówi, to to, że te w izo są
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@supra107: Prawdę mówiąc, biorąc pod uwagę ich (nie)umiejętność tworzenia NPC-ów pozostawienie tego graczom jest na plus. Oczywiście nie sprawi to, że gra nie będzie już gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
24 graczy, 0 NPCtow. Jakim prawem ktos pomyslal ze to dobry pomysl?
Cholera bethesda chyba teasuje wprowadzenie systemu zużywającego się ekwipunku. W animacji "Atomics for Peace" Vault boy'owi rozrywa się na dupie hazmat i szybko ginie.
#fallout76
#fallout76
#fallout #fallout76 #f76 #bethesdasucks #gry
Jakiś czas temu zamówiłem kolekcjonerkę F76 (tą z Power Armorem) i tak się zastanawiam ile ich wyprodukowano. Ma ktoś jakieś info co do tego? Niefajnie by było, gdyby wyprodukowali ich zbyt dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakiś czas temu zamówiłem kolekcjonerkę F76 (tą z Power Armorem) i tak się zastanawiam ile ich wyprodukowano. Ma ktoś jakieś info co do tego? Niefajnie by było, gdyby wyprodukowali ich zbyt dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@kacper3355: Pewnie nie numerowali nadprogramowych ;)
- 0
@gien: no właśnie też tak myślę - jeśli tak rzeczywiście było, to niezłe kutasiarstwo - obecnie te numerowane to biały kruk, na rynku o wiele więcej jest tych bez numerków (mówię o nowych, zafoliowanych sztukach).
Po cichu liczę na to że w #fallout76 wróci system zużycia ekwipunku. Strasznie mi tego w F4 brakowało
@Multigatawny: Servery społeczności = cziterzy, hackerzy i exploity w 99% przypadków zapewne
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf no co zrobisz, zawsze coś trzeba poświęcić żeby coś zyskać.

























#gry #fallout #fallout76