wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
konto usunięte via Android
- 3
@RudyLis co to za cudo
@RudyLis: dobra nie trzeba, sam dostałem
- 1
- 6
- 5
@qlimax3: @k_EZ: najlepiej go Gruby podsumował xD https://oddshot.tv/shot/UzrpHLe3pHJL0rmGBvMWzqLA ten ProKiller z PompaTeam też jest podejrzany, niech cała ta zbieranina isamu idzie w p---u na śmietnik
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Mireczki, dwie sztuki potrzeba na faceita. Rangi od dwóch kałaszków w górę bierzemy :)
Priv
#csgo #csgomecz #csgozwykopem #faceit
Priv
#csgo #csgomecz #csgozwykopem #faceit
- 2
@LajtOdZeraDoMilionera: Społeczność na faceit jest jeszcze bardziej rakowa, niż na mm'ach
- 1
@SzkolneKontoWykopowe: zgłosić możesz, ale FPL'a mu nie zabiorą skoro ten mecz nie był rozgrywany w FPL'u. Z resztą nic mu nie zrobią więc nie płacz i graj następnego.
konto usunięte via Android
- 3
- 1
- 1
@SzkolneKontoWykopowe: Banda nieudaczników a kolegów do gry szukałeś. XD
topka polski
@SzkolneKontoWykopowe: chyba w biedzie umyslowej xD no chyba ze grasz z pasha, tazem neo i paka xD
- 0
@n__s: szlag!
źródło: comment_c32WzTZZOOpn89rBTmSVhrdzTKKqiVQE.jpg
Pobierz- 0
@viejra: a grałeś? ten sam szit co na mm przed prime, ludzie sobie nie pomagają a jeśli już to w przeciwnej. raz na kilka meczy wygrasz albo przegrasz go na życzenie swoich teammatów. no i 128 tick pomaga ci wyłapać one deaga ale nie strzelić. :D Aaa no i cały czas się kłócą. :D
- 4
- 1
Witam graczy. Trwają poszukiwania 2 chętnych na luźny faceitowy meczyk. Rangi około szeryfa, mogą być mniejsze, wszak liczy się zabawa.
Mój profil: https://steamcommunity.com/id/Craft1c/
#faceit #csgozwykopem
Mój profil: https://steamcommunity.com/id/Craft1c/
#faceit #csgozwykopem
#csgozwykopem #faceit gramy coś Mireczky ? :]
- 1
No właśnie chyba go nie ma go w więzieniu bo ostatnimi czasy pogrywał sobie półprofesjonalnie w Overwatcha z innymi legendami Quake jak Cooller czy Cyhper.
@Lyubomir: Wyszedł?
@push3k-pro: Na to wygląda.
Teraz coś w TF2 będzie próbować chyba : http://www.over.gg/464/av3k-joins-tf2-stars-to-form-team-fortress
Teraz coś w TF2 będzie próbować chyba : http://www.over.gg/464/av3k-joins-tf2-stars-to-form-team-fortress
























https://blog.faceit.com/faceit-client-private-beta-notifications-and-more-eef77a1870b4#.xp2z3ze82
I oby to jak najszybciej wprowadzili, bo coraz bardziej bezczelni tam latają.
#csgo #faceit
Ja tam wolę interfejs webowy, ale jeśli to ma zwiększyć szanse na czyste granie, to jakoś to przełknę.
BTW, a ten system FBI to totalna padaka. Generalnie im więcej grasz tym wyższe FBI. A jak ktoś gra głównie premade, to już w ogóle ten system się nie sprawdza, bo nie będzie miał okazji, żeby dostać ujemne punkty.
Komentarz usunięty przez moderatora