Dokonałem rejestracji na #faceit w #csgo i mam określić swój poziom zaawansowania, na mm na serwerach valve nie mam w ogóle przydzielonej rangi bo na tym tickrate 64 to ja nie mogę grać, teraz pytanie jaki mam wybrać "poziom trudności" i czy potem mogę to zmienić ? No i z czym to się generalnie je ?
wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 1
@mejsieq: tak ;d
- 1
Halo, ktoś chętny do grania faceitów? Jak tak to dodajcie, bo już mam dość ukrainców i 15 latków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
[](https://www.faceit.com/players/Ozo989) #csgo #faceit #csgozwykopem
[](https://www.faceit.com/players/Ozo989) #csgo #faceit #csgozwykopem
- 1
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 0
@Typowy_polak: Na normalnej 5vs5 premium różną rotację gram ale zawsze jak jestem kapitan to banuje D2 i niuka. . Jeszcze nie grałem turnieja premium :D
@some1: Aaaa, o co chodzi w tych turniejach? Ja tylko jak narazie pykam zwykle 5vs5 premium
- 1
- 2
Siema Mirki.
Ma ktoś z was może premium na faceit??? Bo chciałbym się dowiedzieć jakie mam elo a bez premki się nie da
link do profilu: https://www.faceit.com/players/slayer27797
#faceit #csgo
Ma ktoś z was może premium na faceit??? Bo chciałbym się dowiedzieć jakie mam elo a bez premki się nie da
link do profilu: https://www.faceit.com/players/slayer27797
#faceit #csgo
- 0
@starskaj: Dzięki wielkie
- 2
@some1: dzisiaj boli mnie głowa >
@wawrzyniecpruski: ok, to pojde do innej
- 2
- 2
@pszemek1337: premka > master league> kwalifikacje
powodzenia xD
powodzenia xD
- 0
@pszemek1337: z tego mówił kiedyś jakiś typek na streamie prosa co przeszedł kwalifikacje fpl, to jeśli zawalisz 2 lub 3 pierwsze mecze, to o dalszych kwalifikacjach możesz zapomnieć. Same kwalifikacje są podobno w #!$%@? ciężkie, a do tego aby ciebie potem wybrali potrzebujesz odrobinę szczęścia.
- 1
- 1
Chciałbym grać solo na faceit Jest lepiej niż na mm ?
#faceit
#faceit
- 3
#csgo #faceit
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w7h5y/faceit_esea_cevo_this_is_your_chance_to_take_over/
PLEASE revert your servers to the previous patch; ditch the revolver and all the shit that came along with it. I guarantee you that so many people will join your services now more than ever!
I was about to get FACEIT Unlimited (I don't really like ESEA nowadays, but it's irrelevant to my point, because all services should follow this step) even before this patch, but once this patch
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w7h5y/faceit_esea_cevo_this_is_your_chance_to_take_over/
PLEASE revert your servers to the previous patch; ditch the revolver and all the shit that came along with it. I guarantee you that so many people will join your services now more than ever!
I was about to get FACEIT Unlimited (I don't really like ESEA nowadays, but it's irrelevant to my point, because all services should follow this step) even before this patch, but once this patch
@zapoznalem: Raczej nie.
@gkalinowski: to ilość teamów
@Zakakaikane: gracie dalej?
























#csgo #faceit
Ja też chętnie pogram faceity. Supporter jest, GE na MM wbity:
http://steamcommunity.com/id/Piaer/