Wczoraj pisałem że Arthur Leclerc to ogur, cofam. W zeszłym sezonie nie pokazał nic szczególnego, ale teraz widać że coś z niego może być. Być może czeka nas sytuacja jak z braćmi Schumacher. #f1 #f2 #f3 #f123
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyScooter: Też z tego co kojarzę po śmierci ich ojca z kasą było krucho więc przez sezon się nie ścigał. Pewnie jego los w akademii jest jakoś gwarantowany przez kontrakt brata z Ferrari, może zostanie kierowcą midfieldu F1, albo Ferrari zrobi z niego użytek w ich programie GT albo Hypercar.
  • Odpowiedz
Ale jutro będzie wyczekiwanie na pierwszy start tego sezonu. Na szczęście jest oktanowa kroplówka w postaci #f2 i #f3 ale #f1 nic nie zastąpi, dodatkowo ta 3 godzinna dziura między kategoriami...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu w f1 nie ma takich strzałów z wydechu jak w f2?
#f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach