nie no ten nissany to żart xd #f2
wpisy
Najnowsze
Archiwum

JuzefCynamon
- 2
Valsecchi jak się drze w tej komentatorce xD
#f2
#f2
poteżny rzymianin wypycha z toru hindusa
#f2
#f2
Jeszcze tak dalej i wyścig wygra Iwasa xD
#f2
#f2
- 4
- 2
Jedyny ratunek dla Vipsa to przejście dla Premy
#f2
#f2
- 5
XDDDDDD
#f2
#f2
DYMY XD
#f2
#f2
Który to sezon Boschunga w F2? Piąty?
#f2
#f2
thefisher0man
- 0
@Prychacz: 6.

Qulpixele
- 0
@Prychacz: Ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tsunoda --> Iwasa
#f2
#f2
@thefisher0man xd Tsunoda lepiej jezdził w F2
- 0
spóźniłem się 15 min. Coś się działo?
#f2
#f2
boro cisnie niemieckie Teamy i prawidłowo
#f2
#f2
Podpalony Boschung powoduje zawsze fajne momenty
#f2
#f2
Ta różnica między softami, a hardami xD
#f2
#f2
- 5
Te starty f2 to poezja. Młodzi jadą jakby jutra mialo nie być XD
#f2
#f2
I SC
#f2
#f2
ale ruszył Jurek xD
#f2
#f2



