#f1 eh dobrze ze mi sie wspomnialo i na q2 wpadlem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
#f1 ...
Kto komu bardziej ciąży na psychice?
- Kimi Russellowi 77.8% (35)
- Hamilton Leclercowi 22.2% (10)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#f1 Jak zawsze trio Aston-Cadillac-Williams okupuje ostatnie miejsca w gridzie
#f1 Sainz szuka żwiru
Sainz od Spa za Leclerca #f1
- 4
#f1 Widać podnoszenie się Williamsa z dna idzie zgodnie z planem xD
@Akatrosh: miało wyjść inaczej
@ArmandoDiAlonso: on jest zymianinem, tam to raczej panuje schizofrenia
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
#f1 NAZYWAM SIĘ CARLOZ SAINZ I SZUKAM LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ JAMESA Z WILLIAMSA
#f1 alonso xD
- 12
#f1 co ten lawson
@konserwix: Użył grzybka z mario kart i mu odwala
- 9
#f1 Jerzego to powinni wysłać na jazdy doszkalające do Williamsa
- 2
#f1 Bottas do wywalenia ¯\(ツ)/¯
#f1 beka z willamsa
















#f1 #f1spam
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierz