#excel
Stworzyłem plik w excelu 2010 i ma z niego korzystać osoba w excelu 2007.
Korzystam w nim z opcji filtra i mam pewien problem. W excelu 2010 po kliknięciu w ikonę filtra w danej kolumnie pojawia mi się takie okno.
W
Stworzyłem plik w excelu 2010 i ma z niego korzystać osoba w excelu 2007.
Korzystam w nim z opcji filtra i mam pewien problem. W excelu 2010 po kliknięciu w ikonę filtra w danej kolumnie pojawia mi się takie okno.
W



















Mircy... jak mnie to wkurza, jak to odwraca i skupia moją uwagę, razi wręcz.
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymię!
Kwestia czasu i przyzwyczajenia pewnie, ale jak po prostu nie
Chyba czas do okulisty, a potem do optyka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_nLDFpEsMhfnCB3r3XOhRe6AOpYjJrtSw.jpg
Pobierz