Czesc wam! #vape #vapenation #epapierosy

Ktoś mi podpowie co się stało?
Kylin 2 rta dwie grzalki, odkrecilem atomizer a z niego tą śrubke ze spodu, poźniej tą kolejną co jest pod nią. Później analogicznie wszystko jeszcze raz dokręciłem i mod wyrzucił mi informacje o nowej oporności. Wcześniej 0,14ohm a teraz nowa podpowiedź moda to 0,22ohm no i jest o wiele lepiej. Coś sie zyebało czy naprawiło? Wtf?
@radzionekk: freemax fireluke sa najbardziej polecane. Ja kupilem freemax fireluke 2 te pakowane po 5 bo wersja pro pakowana po 3 nie miesci sie w tanku. Sa duzo lepsze, lepszy smak i nie spalaja sie po 2 dniach jak ufor e
Hej,
W lipcu zacznie się problem z akcyza więc zaczynam szukać spooorej ilości baz w e-dymie 3,60 10ml.
Mam go lokalnie. Bazy mają sprawdzone więc wiem z jakościowo jest ok.

Dziś pogadałem chwilę w innym vapeshopie i przy 100 sztukach po 10ml są w stanie mi zaproponować 2,50 za 10ml nie znam ich baz.

Dostanę coś gdzieś sprawdzonego w podobnej kwocie ?

Myślę jutro się tam przejść i zrobić dill 200 baz
#epapierosy
Hej, z racji, że strona vaper.pl zrobiła spoko promocje na premixy, zrobiłem sobie duże zamówienie.
Niestety pojęcia nie mam gdzie kupić bazy, na edymie tylko 10ml opakowania co przy zakupie duzej ilosci zabija cenowo.
Ma ktos moze do polecenia jakis sklep? (łódź) albo stronke?
CHodzi mi o 18mg i 12mg aby to rozcienczyc z premixami
Mireczki moja ciocia chce rzucić analogi po długim czasie palenia najprawdopodobiej będę jej kupywać smoka norda bo wydaje się że dalej jest najlepszy, jedyny problem jaki mam to jaki liquid jej dobrać ponieważ w premixie zrobie jej maksymalnie moc 6, stąd moje pytanie. Czy 10 ml płyny da się palić?
#epapierosy #liquidy #vape
Skąd z dostawą wysyłkową (najlepiej) jest teraz zamawiać bazy nikotynowe? Szukałem po paru polskich stronach i nikotyny ni widu, ni słychu. Amehana zamknęli to zamówiłem sobie do punktu ale jak się człowiek do ułatwień przywiąże to nie ma przeproś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapierosy #epapieros
Jaki epapieros dla emerytki która chce rzucić analogi po 50latach palenia? Babcia jest zdeterminowana że chce rzucić papierosy (bo coś tam niby podejrzewają raka) i warto iść za ciosem skoro chce.

Proszę też o rady jakie płyny wybrać, moc czy jakiś typ. Niestety z obiegu epapierosowego wyszedłem jakieś 10 lat temu a widzę że dużo się pozmieniało.

Potrzebuje coś maksymalnie bezobsługowego, żadne epapierosy arduino i inne dziwactwa do zmiany woltów czy innego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Farorz: sprowadzałem litrami z Niemiec i UK bez znajomych na miejscu. Akcyza ze stawką zerową weszła 2 lata temu. Problem jest w tym, że sklepy będą miały 3 miesiące ale konsument sprowadzający np z zagranicy glikol propylenowy popełnia przestępstwo skarbowe zagrożone karą bezwzględnego pozbawienia wolności tylko i wyłącznie na podstawie celu sprowadzenia tego glikolu. Ustawa jest tak dziurawa, jak słynna ustawa spirytusowa z lat 90, gdzie spirytus spożywczy i techniczny były
Od lat czytam o róznych zamiennikach które można użyć do grzałki RDA. Bawełna, silica, sznurek z konopii, bandaż z apteczki i czego to ludzie nie wymyślą... postanowiłem wymyślić coś nowego. Teraz mój ulubiony materiał do grzałki to stare zużyte skarpetki. Muszę przyznać że smak jest bardzo intensywny a za aromat po prostu można się pokroić. Nie bójcie się eksperymentować! #epapierosy #vape #ciekawostki