Czesc wam! #vape #vapenation #epapierosy
Ktoś mi podpowie co się stało?
Kylin 2 rta dwie grzalki, odkrecilem atomizer a z niego tą śrubke ze spodu, poźniej tą kolejną co jest pod nią. Później analogicznie wszystko jeszcze raz dokręciłem i mod wyrzucił mi informacje o nowej oporności. Wcześniej 0,14ohm a teraz nowa podpowiedź moda to 0,22ohm no i jest o wiele lepiej. Coś sie zyebało czy naprawiło? Wtf?
Ktoś mi podpowie co się stało?
Kylin 2 rta dwie grzalki, odkrecilem atomizer a z niego tą śrubke ze spodu, poźniej tą kolejną co jest pod nią. Później analogicznie wszystko jeszcze raz dokręciłem i mod wyrzucił mi informacje o nowej oporności. Wcześniej 0,14ohm a teraz nowa podpowiedź moda to 0,22ohm no i jest o wiele lepiej. Coś sie zyebało czy naprawiło? Wtf?





















#epapierosy #epapieros
Ogólnie to kolega mówi że różnicy nie ma od oryginalnych
W takim razie wie ktoś gdzie kupię grzałki aspire triton 1,8? ( ͡° ͜ʖ ͡°)