#vaping #epapierosy Witam jestem noobem w temacie vapingu. Kupiłem 60ML Liquidu o smaku kawy z karmelem bez nikotyny do tego sprzedawca dał mi 10ML buteleczki samej nikotyny z napisem 18mg. Zapomniałem już wskazówki sprzedawcy jak wymieszać. ile dolać nikotyny do tych 60ML tak żeby było 6mg nikkotyny lub mniej jeśli za mało nikotyny
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Ma ktoś na sprzedaż Aromamizer Supreme (najlepiej v1, kolor obojętny) lub chciałby się wymienić za Limitlessa Plus?
#epapierosy
#epapierosy
Witam!
Mam dylemat
Chciałbym się przerzucić z ijusta S na jakiegoś nowszego sticka. Polecacie jakiś? Zależy mi na dużej chmurce, pojemności baterii i zbiornika, oraz żeby się nie wylewał i żebym nie miał z nim problemów technicznych typu przycisk czy otwierający się zbiorniczek w atomizerze.
#vape
#pomocy
#epapierosy
#zainteresowania
#stick
Mam dylemat
Chciałbym się przerzucić z ijusta S na jakiegoś nowszego sticka. Polecacie jakiś? Zależy mi na dużej chmurce, pojemności baterii i zbiornika, oraz żeby się nie wylewał i żebym nie miał z nim problemów technicznych typu przycisk czy otwierający się zbiorniczek w atomizerze.
#vape
#pomocy
#epapierosy
#zainteresowania
#stick
@voxel16: a Stick 80w kit smok albo Prince?
- 0
@Majsterdobryskun: korzystałem z prince, dupy nie urwał ale też zły nie był, tego stick 80w nie miałem okazji testować więc nie mogę się wypowiedzieć
- 175
- 37
@poelo: można wyjść i nie palić, oni tego nie sprawdzają
- poelo
- instalacja
- jaroslawII
- BrzydalGruby
- SamChilders
- +32 innych
@EpicElion polecam zapadające się płuca od tego gówna i wodę.
- 3
To już chyba trzeci miesiąc bez palenia. Czuje dobrze człowiek, że w końcu coś mu się udało. No i oszczędność pieniędzy jest. O dziwo już mnie nawet nie korci, by sobie zapalić.
#rzucampalenie #epapierosy
#rzucampalenie #epapierosy
@Chrystus: uważaj w czasie imprez albo jak cię #!$%@? jakiś stress. Wtedy najłatwiej o "a jednego se zapale" i potem leci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jest możliwe abym spalił grzałkę jednym zaciągnięciem, bo mi sie liquid skonczył i bobra #!$%@?łem.
#epapierosy
#epapierosy
@HabemusWpi3rd0l: tak, jeżeli wata już była sucha to jak najbardziej możliwe
@HabemusWpi3rd0l: Grzałki nie spaliłeś. Watę jak najbardziej.
Jakie są najlepsze liquidy na grzałki od v9 max ? typu 70/30 ?
#epapierosy
#epapierosy
Gdyby ktoś szukał solidnego boxa mam Aegis X zielony nowy, nieodfoliowany. Mam też tank cerberusa nówkę, pełen zestaw, ale bez opakowania zdjęty z kitu Aegis X. PW
#epapierosy #epapierosy #vape
#epapierosy #epapierosy #vape
Siema. Wiecie gdzie mogę kupić baze rba do justa 21700? #vape #epapierosy
@eterniter67: Dzięki wielkie ;) Pozdrawiam.
@Twoj-stary-w-wiadrze z nicotinehub wysyłają do pl bez problemu, wysyłka bodajże 10 funtów. Zamawiałem w zeszłym miesiącu i paczka doszła w 3 dni
Co można kupić do 200zł z regulacją watów? Najlepiej jakiś gotowy zestaw.
#epapierosy
#epapierosy
@marek-wozniak-750: Podasz ceny? Nunchaku i pod odpada.
@Hehehe115: istick mix 175, katana+zeus 160, v9max 150, jackarro i pulse 200... plus oczywiscie transport czyli 15zl
Mirki, jak to jest z tymi premixami. Czasem gdy nie mieszam sama to lubię sobie kupić jakiś lepszy premix.
Zawsze postępowałam zgodnie z instrukcją, tzn. mieszam, palę, elo. A dzisiaj mój kolega, premixowy purysta zaczął na mnie brzydko krzyczeć, że to ma leżeć conajmniej 48h. XDDDDD
Pytałam w dwóch vape shopach to mi pukają w czoło.
Przy samodzielnym mieszaniu odkładam nawet na tydzień, ale to zrozumiałe jeśli chodzi o aromaty które dodaje
Zawsze postępowałam zgodnie z instrukcją, tzn. mieszam, palę, elo. A dzisiaj mój kolega, premixowy purysta zaczął na mnie brzydko krzyczeć, że to ma leżeć conajmniej 48h. XDDDDD
Pytałam w dwóch vape shopach to mi pukają w czoło.
Przy samodzielnym mieszaniu odkładam nawet na tydzień, ale to zrozumiałe jeśli chodzi o aromaty które dodaje
@holly_satan: niech kolega odstawia i na tydzien a ty po prostu zmieszaj i uzywaj
@holly_satan: chodzi tylko o zmieszanie, co się miało przegryźć to się przegryzło
Nie znam się na tym kompletnie więc proszę o radę. Spasowałem z analogami całkowicie póki co. Co kupić na pierwszego e-papierosa? Budżet do 200 złotych. Fajnie jakby produkował dużo dymu, wtedy jestem w stanie się "napalić".
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
@nasalislarvatus: "napalisz sie" raczej od niktyny a nie pary /"dymu" tam zadnego nie ma/... zobacz v9max od smoka
v9 max , ijust 21700 , smok nord, w przypadku rzucania podobno dobry , zaczynasz od lq 18 aż do 0 mg/ml
Mirunki, gdzie mogę zamówić Acrohm Fush z dostawą do domu lub jakiegoś paczkomatu czy coś. Jakaś legit stronka
#vape #vapenation #vaping #epapierosy #kiciochpyta
#vape #vapenation #vaping #epapierosy #kiciochpyta
konto usunięte via Android
- 0
#epapierosy #boxy #mody #vape #akumulator Gdzie kupujecie baterie do modów? Co polecacie? Szukam 18650 30A od 3000mAh. #baterie
Czy 100 zł za wismeca rx2 z dwoma akumulatorami ampkinga fioletowymi jest git ? Do tego jakaś góra tylko nie wiem jaka zdjęcie niżej, górę i tak bym chciał zmienić na coś do 130 zł ale co ?
#epapierosy
#epapierosy
@Reevder: vaporesso tarot baby będzie ok ?
- 0
@Cunpollino: tak,do tego tanka pasują grzalki od v8 baby
Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) używał ktoś może akusów z depakietu? Np VTC6, czy to jest bezpieczne w ogóle? :D
#epapierosy
#epapierosy
Ja używałem, 8 ziko za szt z zaufanego źródła. Ufałem im bardziej niż wszystkim innym "oryginalnym" akusom( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6872813/ - jak ktoś się zastanawiał czemu #epapieros , #iqos nie są w stanie w pełni zastąpić zwykłych papierosów to w tej publikacji znajdzie wyjaśnienie. Wbrew pozorom nikotyna nie jest jedyną substancją aktywną odpowiedzialną za działanie dymu papierosowego. Równie ważną rolę odgrywa inihibicja enzymów monoaminooksydazy ( MAO ). Jest to mechanizm quasi- antydepresyjny, znany ze starszej generacji leków. Doprowadza do zahamowania metabolizmu, a w rezultacie zwiększenia aktywności neuroprzekaźników serotoniny i dopaminy w
#vape #vapenation #epapierosy #niepopularnaopinia
Ale mi się chce śmiać z tych mirków co mi odradzali
- hurr plastikowy mod?!
- fajny, do pierwszego upadku
- klapka na zatrzaski XD
- masz tu link do porządnego moda, waży 2137g bez baterii, ale to jest porządny sprzęt
- zaleją Ci się te otwory to pordzewieje elektronika hehe
Tymczasem mija mi jakieś pół roku z Teslą WYE 200W i jest to najlepszy, najwytrzymalszy no i
Ale mi się chce śmiać z tych mirków co mi odradzali
- hurr plastikowy mod?!
- fajny, do pierwszego upadku
- klapka na zatrzaski XD
- masz tu link do porządnego moda, waży 2137g bez baterii, ale to jest porządny sprzęt
- zaleją Ci się te otwory to pordzewieje elektronika hehe
Tymczasem mija mi jakieś pół roku z Teslą WYE 200W i jest to najlepszy, najwytrzymalszy no i
- kupczyk
- bob_the_builder
- guma888
- Fioletoffylck
- sztefn
- +2 innych
@radziuxd: to jak u mnie
"nie kupuj tego szajsu aio bo to spadnie i koniec, bateria padnie po roku" itd
Ta faja ma że 3 lata a spadła już że 2137 razy. Teraz służy tylko w pracy ze względu na wygląd ale mam taką samą tylko srebrną do codziennego użytku
Nie chce chmury parowozowej i mnie takie coś wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"nie kupuj tego szajsu aio bo to spadnie i koniec, bateria padnie po roku" itd
Ta faja ma że 3 lata a spadła już że 2137 razy. Teraz służy tylko w pracy ze względu na wygląd ale mam taką samą tylko srebrną do codziennego użytku
Nie chce chmury parowozowej i mnie takie coś wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)



















Polećcie proszę E-fajka (niekoniecznie z katomizer em w zestawie, aczkolwiek byłoby miło :) ) do powiedzmy 200-250 zł. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ma to być e papieros dla mojej różowej która do tej pory miała/zajechała Smoka Alien,E-vic Mini Vtwo i dwa iStick Pico, ktore notabene nie robiły IMO szału.
#vape #vaporwave #vapenation #epapierosy