#anonimowemirkowyznania
Aromaty tpa z #edym jakieś lewe są czy coś źle robię? Mam strawberry ripe i mango, w normalnym stężeniu (20-30 kropli/10 ml, inawery daje 10-15 i smak jest wyraźny) nie czuć kompletnie nic, w bardzo dużym (50-60)npojawia się trochę słodyczy tylko. Wiem że krople są bardzo niedokładne ale dalej, dałem prawie 20 % stężenia. Aromaty zbierają dobre opinie, również za granicą a nie mają kompletnie smaku. Nawet czysty aromat nie ma
@LCaseiDefensis nu fruit (truskawkę mają świetna, smakuje 1:1 jak truskawkowy soczek cappy), dinner lady (liczi najlepsze), just juice (niebieska malina i jabłko gruszka moim zdaniem najlepsze, ale inne tez spoko, tylko droga opcja), horny flava (najpyszniejsze mango jakie próbowałem, reszta też git, byle nie grape), duo (pitaja gruszka i opuncja marakuja nietypowe, ale dobre smaki), geometric fruits (najnaturalniejsza gruszka na rynku, kiwi też niczego sobie). jeszcze znam dużo więcej, ale te mi
Odsprzedam oryginalnie zapakowany, nowiutki mod Smok Morph 219 w kolorze "7 colors" (pic rel).
170 zł + przesyłka czym tam chcecie.
Mam drugi taki sam, którego używam na co dzień i mogę bardzo polecić, jest to z najlepiej wykonane zasilanie, jakiego do tej pory używałem, rewelacyjnie leży w dłoni, jest stosunkowo nieduży i stoi stabilnie, nie przewracając się.
#epapierosy #epapieros
Pobierz
źródło: comment_y2QWhRtb5UQAEYW6kCDsuaoAfCxWqQAT.jpg
pomocy, bo strasznie mnie to #!$%@?.
Pulse X od jakiegoś czasu #!$%@? status "low battery", mimo że rzeczony akus na 100% ma ponad 4V. Co śmieszniej, jak go podłączę przez USBka do kompa bez wpiętej baterii, to pokazuje #!$%@? ten sam status. Sprawdzane na kilku innych bateriach i efekt ten sam. Nawet sprawdzałem na innym boxie ich działanie i wszystko normalnie śmiga. Komputer nie widzi sprzętu, żeby zrobić update software'u. Pomocy
#
Czesc wam! #vape #vapenation #epapierosy

Ktoś mi podpowie co się stało?
Kylin 2 rta dwie grzalki, odkrecilem atomizer a z niego tą śrubke ze spodu, poźniej tą kolejną co jest pod nią. Później analogicznie wszystko jeszcze raz dokręciłem i mod wyrzucił mi informacje o nowej oporności. Wcześniej 0,14ohm a teraz nowa podpowiedź moda to 0,22ohm no i jest o wiele lepiej. Coś sie zyebało czy naprawiło? Wtf?