Wpis z mikrobloga

@Ratriczek: po prostu wydaje mi się że mają tam taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz bardzo młodo wyglądać jak Cię pytają o dowód w sklepach z epapierosami, ostatnio widziałem gowniarzy z 1-2 klasy gimnazjum i sprzedali im bez problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MocnaKropelka jak chcesz kupować w zestawie to nie opłaca się sprowadzać z Chin chyba, że jest jakaś promocja. Dużo taniej nie będzie chyba, że zamierzasz kupić jakiś noname bądź podróbkę :)
@MocnaKropelka: kupujesz po to żeby były wielkie chmury? Agregat + farelka + liquid i masz wytwornice dymu. Ze swojej strony jestem w stanie polecić ciekawy sprzęt. Bez sensu pchać się w palenie po to że chcesz sobie do piwka.
qwed - @MocnaKropelka: kupujesz po to żeby były wielkie chmury? Agregat + farelka + l...
@MocnaKropelka: No skoro jarasz normalne szlugi i tylko w weekendy chcesz ep a reszte dni normlane to po jaki #!$%@?? Jeśli rzucasz i w tygodniu nie palisz to po jaki #!$%@? dostarczac nikotyny dodatkowo?
@MocnaKropelka: Aliexpress sobie odpuść. Z chińskich sklepów z e-papierosami mogę polecić Fasttech. Gearbest też ok ale czasem zwlekają z wysyłką. I Justa nie bierz bo ten mod jest po prostu kiepski i mało "potrafi". Lepiej dołożyć do czegoś lepszego typu evic mini.