Wpis z mikrobloga

@FILEmoniusz: z przykrością informuję, że z jabłkiem tpa dojechałem do 15% i nadal go nie czuć. Jak chcesz jabłko solo, to kup Fuji z FlavourArt. Szarlotkowo smakuje Jabueczniq v2 z przepisy-na-liquid.pl - apple pie tpa 15%, bavarian cream tpa 2%, ethyl maltol 5% roztworu 10% w PG albo zamiast maltholu cotton candy (circus) tpa (bo to to samo tylko droższe)
@Waspin: Dzieki kumplu :) Sprawdze ten przepis. Nie mam jedynie ostatniego skladnika, ale jutro sobie sprawie i przetestuje.

EDIT: Powiedz mi jeszcze jesli masz wiedze na ten temat. Jak bardzo moge posunac sie z rozcienczaniem bazy 50/50 przy grzalce 0.3ohm albo nawet 0.15ohm
@FILEmoniusz: Masz na myśli zawartość aromatu? No faktycznie, poleje się trochę. Warto pomyśleć nad zakupem glikolu propylenowego, gliceryny i bazy nikotynowej 36mg, wtedy dodajesz mniej glikolu i wychodzi Ci dane stężenie (sam wapuję na 40% glikolu łącznie z aromatami i mi schodzi ok 1,5l glikolu na 5l gliceryny). Cenowo to jeszcze taniej niż baza (o ile kupujesz np na sklep.biomus.pl a nie w edymie)
@FILEmoniusz: tylko nie popełnij standardowego błędu i nie zmieszaj glikolu i gliceryny po zakupie. Nie ma sensu mieć litrów zmieszanej bazy, lepiej ustalać stężenie w każdym liquidzie osobno (bo zmieniasz je wtedy jak masz ochotę i niezależnie od % aromatu masz zawsze tą samą proporcję pg/vg)
@Waspin: Jasne :) Taki mialem zamiar, rozne przepisy roznie podaja stezenia. A czy sa strony gdzie mozna taka baze 36mg kupic taniej niz na edymie? Kiedys rozgladalem sie za czysta nikotyna, ale wyczytalem jakie to moze niesc niebezpieczenstwo dla mnie i nawet calego osiedla :D