Dzięki uprzejmości jednego mirka, któri załatwił mi taki zestaw 6 DONATÓW za 10zł mogłem spróbować DONUTY. WIęc cena spoko, bo ogólnie 6 DONATÓW kosztuje 25zł xD w DUNKIN DONUTS. W smaku nawet ok, te całe okrągłe bez dziury z nadzieniem, te z dziurą też spoko, polewa robi robote. Ogólnie polecam spróbować jak taki zestaw kosztowałby 12-15zł to by mieli więcej klientów i może bym ich jeszcze raz odwiedził
#dunkindonuts #
polik95 - Dzięki uprzejmości jednego mirka, któri załatwił mi taki zestaw 6 DONATÓW z...

źródło: comment_CRPu3LVXSQ3bUHYSOkinxLvGx0hVxp8j.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W twoim ciele jest jedna długa rura. Tak, rura. Od ust po odbyt. Zauważyłeś?

Ta rura tak w sumie nie jest kompletnie zamknięta, co powoduje że jesteśmy takimi bajglami lub donatami z rękami i nogami. Co nie? Śmieszne.

Jedzenie tak właściwie nigdy nie jest "w tobie" tylko przelatuje przez tą rurę i jest wchłaniane przez twojego wewnętrznego bajgla xD.

Ale
softenik - W twoim ciele jest jedna długa rura. Tak, rura. Od ust po odbyt. Zauważyłe...

źródło: comment_dM26ACCcLXyutYn69tb9s93fI9A9ZvEu.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeba przyznać, że późno nauczyłam się mówić, bo jako dwulatek dopiero :P Po dwóch latach od założenia konta na wykopie dodaję pierwszy wpis na mikroblogu. Super zabawa, pozdrawiam xD

#pierwszywpisnamirko #atencjoprzybywaj #smiesznypiesek #donut #lozko #logikarozowychpaskow <3

co złego to nie ja @lukiczaja

poszło!
juicebox - Trzeba przyznać, że późno nauczyłam się mówić, bo jako dwulatek dopiero :P...

źródło: comment_1SXy48x8EXHT0jcseXpTSudihrVXDYCf.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach