Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ppawel: Możliwe, napisałem to raczej aby mógł sobie zerknąć na to jeżeli myślał o jakiejś opcji, a nie wiedział jak to zrealizować. Znacznie bardziej kibicuje dogemonitor :)
  • Odpowiedz
@Thyrun: Dzięki za info. Jednak u mnie wykresy są rozdzielone na poszczególne giełdy. Więc nie wiele stamtąd "podkradnę".

@dogex: Mało zrobiłem? :D I tak czeka mnie jeszcze przepisanie całego silnika do tworzenia wykresów dla kwestii wydajności, bo na chwilę obecną jest zbyt "mułowate". :)
  • Odpowiedz
Mirki...

Zamiast pracować nad giełdą, na której moglibyście handlować najpierw pewnymi śmieszkowatymi walutami a potem bardziej poważnymi np. pisesełami ;) ...

Zachciało mi się prób kompilowania portfela #litecoin #dogecoin #cagecoin (w zasadzie chyba wszystkie portfele dla walut scryptowych to niemal ten sam kod, ale ten ostatni skusił mnie podwójnie, bo 1: autor oferował spore bounty za zbudowanie takiego portfela, a 2: zamykają mi kopalnię w której to kopałem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolfik_r1: Tak właśnie mnie zastanawiało. Czyli można np. podłączyć dodatkowy zasilacz, który nie jest w ogóle połączony z płytą główną i wykorzystać w nim tylko wtyki 6/8 dziurkowe do karty graficznej?
  • Odpowiedz
@bmLq: myślę, że bez problemu. Trzeba tylko popatrzeć na schemat i prawdopodobnie zewrzeć jakieś dwa piny (strzelam), żeby zasilacz myślał, że jest podłączony do płyty głównej i włączony
  • Odpowiedz
czy wasz lokalny portfel też synchronizuje się tak długo... od wczoraj pokazało mi ok 1200 nowy bloków i teraz to z godzinę będzie synchronizował ;/

#kryptowaluty

#dogecoin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety jak nie ma się kompa non stop wlączonego to ból. Przydal by sie taki portfel jak do bitcoina, Electrum, który synchronizuje się zdalnie. Wyszedl do dogecoin portfel na androida, to jest nadzieja, że coś sie ruszy.
  • Odpowiedz
Wynajmę przestrzeń we Wrocławiu na koparkę.

Całkowita opłata miesięczna 150zł poniżej 1000W,

powyżej 30% kosztów energii.

Łącze
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zonbat: Styczeń 2015. Złotówki wyparte przez pieseły. Strefa euro od lutego strefą pieseła. Pieseły na wagę złota. Królestwo za pieseły.

Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi, więc przypominaj śmiało.
  • Odpowiedz
Numery już wylosowane, czekam jeszcze na synchro portfela, ale już teraz mogę powiedzieć, że ktoś się w----i, bo padła jedna wygrana ale jest nie ważna, bo ktoś zapomniał wysłać piesełki do mnie:D No chyba, że do 22 wyśle:D Ktoś powinien wygrać w pierwszym losowaniu...

#dogecoin #dogelotto
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dogecoin #kryptowaluty

Szewc bez butów chodzi... Podrzuccie linkiem do tabeli wydajnosci poszczegolnych kart graficznych - kopie w historii juz 20 min i nie znajduje
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jestem mistrzem kryptowalut, rozkręciłem biznes szybki wzrost 5,5% co przekłada się na kwotę po odliczeniu kosztów transakcji


Mimo że to nie #dogecoin to taguje tym żeby nie w------ć prawilnych ludzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach