Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@cienki7: 120 doge
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ppawel: Możliwe, napisałem to raczej aby mógł sobie zerknąć na to jeżeli myślał o jakiejś opcji, a nie wiedział jak to zrealizować. Znacznie bardziej kibicuje dogemonitor :)
- 0
- 2
Mirki...
Zamiast pracować nad giełdą, na której moglibyście handlować najpierw pewnymi śmieszkowatymi walutami a potem bardziej poważnymi np. pisesełami ;) ...
Zachciało mi się prób kompilowania portfela #litecoin #dogecoin #cagecoin (w zasadzie chyba wszystkie portfele dla walut scryptowych to niemal ten sam kod, ale ten ostatni skusił mnie podwójnie, bo 1: autor oferował spore bounty za zbudowanie takiego portfela, a 2: zamykają mi kopalnię w której to kopałem
Zamiast pracować nad giełdą, na której moglibyście handlować najpierw pewnymi śmieszkowatymi walutami a potem bardziej poważnymi np. pisesełami ;) ...
Zachciało mi się prób kompilowania portfela #litecoin #dogecoin #cagecoin (w zasadzie chyba wszystkie portfele dla walut scryptowych to niemal ten sam kod, ale ten ostatni skusił mnie podwójnie, bo 1: autor oferował spore bounty za zbudowanie takiego portfela, a 2: zamykają mi kopalnię w której to kopałem
Mirki, pytanko - jeśli na płycie mam PCIe 8x, zastosuje riser do 16x i wsadze tam np Radka 7970, to jaki będę miał spadek wydajności przy kopaniu?
#dogecoin #kryptowaluty #pytamboniewiem
#dogecoin #kryptowaluty #pytamboniewiem
- 0
@rolfik_r1: Tak właśnie mnie zastanawiało. Czyli można np. podłączyć dodatkowy zasilacz, który nie jest w ogóle połączony z płytą główną i wykorzystać w nim tylko wtyki 6/8 dziurkowe do karty graficznej?
- 0
@bmLq: myślę, że bez problemu. Trzeba tylko popatrzeć na schemat i prawdopodobnie zewrzeć jakieś dwa piny (strzelam), żeby zasilacz myślał, że jest podłączony do płyty głównej i włączony
uwaga, konkurs na logo waluty #grumpycoin nagroda 2500 DOGE, zapraszam :)
#grafika #grafikakomputerowa #grumpycoin #dogecoin #kryptowaluty #catcoin
#grafika #grafikakomputerowa #grumpycoin #dogecoin #kryptowaluty #catcoin
źródło: comment_Q1KeAeKFCaaMKxZIIVxsu9Pvr5dqwqMU.jpg
Pobierz@Mehgods: Ciekawe kto zrobi za 2,66zł. Chyba idiota.
- 2
@trochejanusz: jak ja robiłem dla mirków czapeczki ponad 300 sztuk to byłem idiotą, bo zrobiłem to za darmo? Nie wszystko liczy się piniondzach
@domino01: stary nie jestem idiotą xD
- 8
Numerki na doge-lotto.com wylosowane, najwiekszy przegryw @codesign trafil 3 liczby, ale nie wpłacił na zakład
#dogecoin #dogelotto #tyleprzegrac
#dogecoin #dogelotto #tyleprzegrac
- 1
czy wasz lokalny portfel też synchronizuje się tak długo... od wczoraj pokazało mi ok 1200 nowy bloków i teraz to z godzinę będzie synchronizował ;/
#kryptowaluty
#dogecoin
#kryptowaluty
#dogecoin
Niestety jak nie ma się kompa non stop wlączonego to ból. Przydal by sie taki portfel jak do bitcoina, Electrum, który synchronizuje się zdalnie. Wyszedl do dogecoin portfel na androida, to jest nadzieja, że coś sie ruszy.
- 1
Wynajmę przestrzeń we Wrocławiu na koparkę.
Całkowita opłata miesięczna 150zł poniżej 1000W,
powyżej 30% kosztów energii.
Łącze
Całkowita opłata miesięczna 150zł poniżej 1000W,
powyżej 30% kosztów energii.
Łącze
- 1
- 2
- 8
@zonbat: Styczeń 2015. Złotówki wyparte przez pieseły. Strefa euro od lutego strefą pieseła. Pieseły na wagę złota. Królestwo za pieseły.
Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi, więc przypominaj śmiało.
Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi, więc przypominaj śmiało.
- 1
@oniee: A MYŚLAŁEM, ŻE TO JA ! :(
- 0
@XpedobearX: no przykro mi, ja tutaj nie kantuje chcialbym by jakiś wykopowicz to wygrał
- 0
ja również daję 19, niżej nie da rady (koszty własne)
płatne przelewem
płatne przelewem
- 0
nieaktualne:)
- 1
#dogecoin #kryptowaluty
Szewc bez butów chodzi... Podrzuccie linkiem do tabeli wydajnosci poszczegolnych kart graficznych - kopie w historii juz 20 min i nie znajduje
Szewc bez butów chodzi... Podrzuccie linkiem do tabeli wydajnosci poszczegolnych kart graficznych - kopie w historii juz 20 min i nie znajduje
Jestem mistrzem kryptowalut, rozkręciłem biznes szybki wzrost 5,5% co przekłada się na kwotę po odliczeniu kosztów transakcji
Mimo że to nie #dogecoin to taguje tym żeby nie w------ć prawilnych ludzi
Mimo że to nie #dogecoin to taguje tym żeby nie w------ć prawilnych ludzi




















#dogecoin
wykop.DailtyRequestLimitError- za dużo z niego korzystano....