@sztofel: nikt nie kupuje bo nikt nie wierzy że coś z tego będzie, więc kopacze sprzedają po co raz niższych cenach, więc staje się to co raz mniej opłacalne, więc spada moc kopalni bo kopacze się wycofują, więc urobek kopaczy którzy zostali rośnie przy tych samych kosztach za prąd, więc mogą sprzedawać taniej, więc wszyscy widzą że spada i nie kupują, więc niebawem wszystko jebnie
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #dogecoin #scryptpools

Ale ze mnie frajer :/ Mogłem od razu zmienić kopalnie, kiedy spóźniał mi się manual payout na doge.scryptpools.com. A tak kopałem tam jeszcze przez całe święta i dałem więcej zarobić tym złodziejom.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwonił do mnie właśnie pieseł. Mówi, że jest na statku, płynie nurkować do rowu mariańskiego. Nie będzie go kilka dni, ale jak mu nic nie wyskoczy po drodze, to później leci todamoon z małym przystankiem na ISS - podobno mają dobrą karmę.

#wypowiedzeksperta #dogecoin #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

robimy turniej #sc2 o dogecoiny. Wsio online. Rozgrywki odbędą się w weekendy w styczniu.

Wrzucam 100 #dogecoin do puli nagród. Zaanektowaliśmy do współpracy grupę SC2, czekam jeszcze na odpowiedź casterów.

Ktoś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach