Sprzedawać pieseły dopóki jeszcze są cokolwiek warte. Na Cryptsy podaż jest dużo większa niż popyt więc cena będzie lecieć dalej w dół.

#kryptowaluty #dogecoin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dogecoin #dogecoinowyjanuszpyta - o co w tym chodzi? odpaliłem to coś jakoś idzie (chyba słabo)

zarejestrowałem się na dogeme.com i chyba kopie z innymi wspólnie... dogecoin wallet sie synchronizuje od godziny i wygląda na to że zostało mu 90% do synchronizacji...

eh... gdzie poczytać po polsku jak zacząć?
m.....i - #dogecoin #dogecoinowyjanuszpyta - o co w tym chodzi? odpaliłem to coś jako...

źródło: comment_rLD4oQAfAWIxw8dTQHnAnwMuwaRavBA9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal-dobrzycki: poczytac nie wiem gdzie, ale moge ci doradzić, zajejestruj sie w jakimś duzej kopalni np https://dogehouse.org, dodaj workera [Twoj komputer wpisujesz nazwe kopacza i haslo] pozniej, w folderze cgminera tworzysz sobie plik "start.bat" edytujesz go za pomoca notatnika, i wpisujesz takie zeczy http://i.imgur.com/45GAA46.jpg , wartosc thread-concurrency zalezy od twojej karty grafizcnej najczesciej wystarcza podanie tego kodu do momentu wpisywania hasla, reszta jest rpzydzielana automatycznie ja uzywam cgminera 3.5.1
  • Odpowiedz
cześć, mam pewno farmę, która generuje parę dogów dziennie, mogę dogadać sie na systematyczne sprzedaże dogów, w hurcie jak i jednorazowo, możliwości standard, przelew (mBank) lub przy odbiorze własnym na terenie warszawy (wymagany własny laptop)

kwoty i ilości do dogadania PM / PRV

#kryptowaluty

#
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zonbat: Szansa na to że wszystko pójdzie z dymem jest zawsze, nawet przy zasilaczach za ponad 1k które maja milion zabezpieczeń. Jednak z doświadczenia wiem że jeśli spali się firmowy zasilacz to tylko i wyłącznie on, a reszta sprzętu przetrwa. Ci innego jak będzie to jakiś codegen czy też mustang.
  • Odpowiedz