LUDZIE, widzę że nie wszyscy są na bieżąco z Redditem (historia @rybomar'a sprzed chwili), więc napiszę tutaj dla Waszego dobra, nie wysyłajcie pieniążków na Coins-E, są oni na starym forku i możliwe, że nigdy więcej już waszych pieniążków nie zobaczycie. Polecanymi alternatywami są Cryptsy, CoinedUp, Bter i Vircurex.

Życzę miłego dnia i TO THE MOOOON!

#dogecoin #kryptowaluty http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1ukwrn/psa_coinse_is_on_the_wrong_fork_currently_so_do/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania kilkaset tysięcy DOGE w cenie giełdowej cryptsy (cena sprzedaży)... warunek jeden - płatność przelewem ING. PILNE! Zainteresowanych proszę o kontakt na privie.


#dogecoin #dogecoinmarket #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EzioAuditoreDeFirenze: potrzebuje troche kasy wyciągnąć... poza tym, serio myślałeś, że majątek "kapitana" to marne kilkaset k, które chce tutaj sprzedać? :) Każdy kapitan potrzebuje czasami opchnąć trochę swoich skarbów, by kupić rum ;)
  • Odpowiedz
Mam dość nietypowe pytanie ;) Potrzebuję pożyczyć zawrotną ilość 0,006 btc na parę godz/1dzień, żeby wypłacić z bitcurexa. Za pomoc oferuję wdzięczność i symboliczną ilość 2000piesełów, 1kota, albo 2gifty :D

#kryptowaluty #bitcoin #dogecoin #catcoin #giftcoin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zostałem oczerniony przez @rom4n o oszustwo, zarzucił mi on, że nie wywiązałem się z umowy i nie przelałem mu kasy którą obiecałem.

http://www.wykop.pl/wpis/6785664/uwaga-gralem-z-uzytkownikiem-lukasz728-w-pokera-wy/#comment-15358436

Nie przelewałem mu pieniędzy ponieważ chciałem zaczekać aż przyjdą jego, dopiero teraz zrozumiałem, dlaczego gość tak się przez to wkurzył :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dogecoin I znowu mam problem z portfelem. Zsynchronizował bloki, ale cały czas mam out of sync. Co robić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak sobie czytam o #dogecoin i chce mi sie po prostu smiac, janusze myslą ze doge moze kiedys tam siegnac 1$..... a prawda jest taka ze chocby sie cud stał i rynek dogecoin był wart tyle co obecnie #bitcoin (a jest to bardzo bardzo mało prawdopodobne) to i tak jego makasymalna cena wynosiła by 0.17$ - jesli kiedy kolwiek dobije do 0.001$ za 1 doge to bedzie wielki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porner: Doge jest tak samo dobrą inwestycją długoterminową jak mleko albo jajka, czyli jak kupiłeś i zaraz nie sprzedasz to zostaniesz z kupą śmierdzącego shitu.
  • Odpowiedz
Miło mi poinformować, że rozpoczęły się dzisiaj pracę nad nowa wersją serwisu doge-lotto.com.

Czego się będzie można spodziewać?

- Systemu logowania i wewnętrznego portfela

-
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilfheimsan: No wiadomo, że zarabia - to naturalne chyba jak to, że niebo jest błękitne? :) Co do 6 wystarczy elementarna znajomość statystyki :) No ale zabawa jest right? :) Ja udziału nie biorę, nie dla mnie. Ale bawcie się dobrze.
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę, że gdybyśmy mieli stworzyć jakiegoś nowgo coina o dziwnej nazwie, to byłyby to Małyszki :) [MŁSZ]

1. Poparcie Polaków - bezdyskusyjne

2. To De Moon - oczywiste :)

3.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach