LUDZIE, widzę że nie wszyscy są na bieżąco z Redditem (historia @rybomar'a sprzed chwili), więc napiszę tutaj dla Waszego dobra, nie wysyłajcie pieniążków na Coins-E, są oni na starym forku i możliwe, że nigdy więcej już waszych pieniążków nie zobaczycie. Polecanymi alternatywami są Cryptsy, CoinedUp, Bter i Vircurex.
Życzę miłego dnia i TO THE MOOOON!
#dogecoin #kryptowaluty http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1ukwrn/psa_coinse_is_on_the_wrong_fork_currently_so_do/
Życzę miłego dnia i TO THE MOOOON!
#dogecoin #kryptowaluty http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1ukwrn/psa_coinse_is_on_the_wrong_fork_currently_so_do/























Konfiguracja minerd minerd.exe -o stratum+tcp://doge.kopalnia.tk:9555 -u adresdoga -p x -a scrypt -R 2 -t 2 <== t to liczba rdzeni wpisujecie ile macie
#dogecoin #dogecoinpool