Proszę○ wyjaśnijcie mi dlaczego mój portfel dogecoin jest nie zsynchronizowany, specjalnie kompa zostawiłem wł. i nic stan się nie zmienia podpowiedzcie mi mirki o co kaman

#dogecoin #walet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emjot86: 1.4mh/s - ale moc nie miała wielkiego znaczenia, chodzi tlyko o to żeby kopać od pierwszej minuty przez jakiś czas. 2kk wykopałem w 3 - 5min a 100k fedrowałem reszte czasu (~5h).
  • Odpowiedz
ja sie modle do anioła stróża aby wpłynął na moje kupony lotto wysłane i losowanie. I w ten sposób zdobyć kasę +3mln PL i wydać 1 mln na zakup doków około 1mld kolejny milion na bankomaty piesełów w PL a trzeci milion na dom samochód i takie tam pierdółki

#dogecoin #oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devo396: Będzie będzie gdy zacznie się panika na giełdach, koniec dodruku FEDowskiego, tąpnięcia itd. które są bardzo prawdopodobne. A jeśli zaczną ratować banki rabując depo klientów (wariant cypryjski) to zacznie się ucieczka w kryptograficzne aktywa - czyli kryptowaluty. Zobaczycie. Każdy popłoch na rynku związany ze strachem przed działaniami polityków i urzędasów spowoduje wielki wzrost walut kryptograficznych. Klamka już zapadła...ludzie mają gdzie inwestować.
  • Odpowiedz
Mirki...czemu dogecoin wallet nie chce się synchronizować i krzyczy że " not enough space" skoro na dysku jest jeszcze około 15 GB wolnego miejsca. Jest komunikat: synchronizacja z siecią i ilość pozostałych bloków do pobrania...wisi tak około 15 minut i wywala powyższy tekst. Wczoraj było wszystko ok. Wersja 1.3

#dogecoin #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wie ktoś może jak wygląda sprawa z wypłatami środków w PLN na mtgox? konkretnie interesuje mnie jak długo to trwa oraz jakie są pobierane prowizje za taki przelew, nie wiem czy to jest traktowane jak przelew międzynarodowy czy w inny sposób

dzięki z góry

#kryptowaluty #bitcoin #dogecoin #mtgox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mandariusz: Kiedy się tam bawiłem w marcu, to do wypłaty potrzebny był skan dowodu osobistego i jakiś rachunek z adresem zameldowania dla potwierdzenia. Dodatkowo wypłata szła ponad 3 tygodnie.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Tak wiem że kiedyś tam był bałagan, ale teraz ponoć się pozmieniało i interesuje mnie obecny stan bo niektórzy mówią że już dobrze wszystko działa, właśnie czekam aż mi przyjdzie rachunek z adresem bo mieszkam w innym miejscu niż jestem zameldowany

@EzioAuditoreDeFirenze: masz jakieś złe doświadczenia z tej giełdy?
  • Odpowiedz
dzisiejsze liczby 24,28,35,44,11,27

wygrane:

DLvfZxo8ABpQi8ywenCWxgZfyBumFXwNeW WINS 800 Doge 44 37 29 14 7 0

DGsFLmmvaNv2haNz8aCPCurDJGLRK3PWTG
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach