Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że rozpoczęły się dzisiaj pracę nad nowa wersją serwisu doge-lotto.com.

Czego się będzie można spodziewać?

- Systemu logowania i wewnętrznego portfela

- historii zakladow

- automatycznych wyplat

- Keno będzie losowane co 10 minut

- lotto jak zwykle codziennie ale wygrane 10 razy większe

- systemy mieszane ( tak jak w prawdziwym keno )

- Systemy 7,8,9,10,11,12 liczb dla zwykłego lotto

- potwierdzenia na na-maila

- jawne zakłady

- stawianie będzie w formie graficznej

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły to zapraszam do pisania tutaj, będe nagradzal dogami

#dogecoin #dogelotto
  • 16
  • Odpowiedz
@spayk: wyniki codzienne będą prawdopodobnie streemowane codziennie, postaram się zmontować maszynkę do "kulek" Nagrania będą publikowane na youtube, lub bezpośrednio w serwisie
  • Odpowiedz
@lukasz728: Miesiąc temu bylo warte 20 zł, kiedyś może być warte i 200. Zrobił to zrobił, tak naprawdę to nie chciał nawet wynagrodzenia za to, a jak za 5 minut roboty jak dla niego to chyba dobrze dostal
  • Odpowiedz
1000 doge dla @Grabik za pomysł automatycznego streemingu na jednym z serwisów streemingowych z czatem. Liczby głównego losowania będą losowane codziennie na jednej ze stron, poprzez automatyczne wywolanie makra myszki, następnie nagranie bedzie zapisywane na serwerze i upublicznione
  • Odpowiedz
@oniee: Nie, nad samą grą. Jak to możliwe, że przy 6 losowanych liczbach ktokolwiek 6 wygrywa...rozumiem takie coś przy takiej ilości jaka gra w Lotto państwowym...a tu? Tu widzę, że powinno się cały czas kumulować - czyli prawdopodobieństwo vs liczba grających. W ogóle nie ogarniam jak można tu 6 wygrać a o ile dobrze kojarzę zdarzało się już.
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: No wiadomo, że zarabia - to naturalne chyba jak to, że niebo jest błękitne? :) Co do 6 wystarczy elementarna znajomość statystyki :) No ale zabawa jest right? :) Ja udziału nie biorę, nie dla mnie. Ale bawcie się dobrze.
  • Odpowiedz