Była na rowerku, teraz siedzi sobie w mieszkaniu z tylko jedna zapalona lampa solna i myśli,że to był bardzo miły akcent na koniec dnia ()
#dobranoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach