Wpis z mikrobloga

@josedra52: no i po co to komu na konsoli? Na xbox mamy świetny czat grupowy. Nie wiem czy ludzie wiedzą, ale na fonach też apka discord jest i można gadać i grać jednocześnie po słuchawkach z funkcją dual BT/Wifi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MasterChief112PL:
1) po co bawić się w jakieś słuchawki dual BT, apki na telefon. Na pececie też się tak #!$%@? jak matka z dzieckiem żeby robić dwie rzeczy jednocześnie?
2) co do świetności czatu grupowego X nie wypowiem się jako ekspert, jednak słyszałem opinie jakoby nie był najwyższych lotów, tak samo jak apka na smartfony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I żeby nie było nie chciałem by MS to przejął. Discord w sumie nic nie wnosi do grania. A wydać chcieli 11 MLD dolarów na taki badziew to masakra. Lepiej nowe studia kupić. MS ma Skype, Teams + Xbox Live więc nie brakuje takich usług w świecie MS.
@MasterChief112PL: Powiem od siebie jako osoba używająca Discorda prywatnie i Teamsów do pracy, że Teamsy to Discordowi loda mogą robić xD Bardzo słabo napisany program z masą problemów.

Discorda nie lubie pod względem ich polityki prywatności ale niestety nic lepszego na rynku nie znajdę. Marzy mi się mix TeamSpeaka i Discorda a Team Speak 5 jak beta testowalem to niestety w porówaniu do discorda dalej wybrakowany program pod wieloma względami.
@matejss: jednemu ten program pasuję drugiemu inny, ale na ps się nie pracuje. Na pewno to plus na PS, bo tam ich sieciowe usługi to działają w oparciu o chmure Azure Microsoft, bo swojego nic nie potrafili zrobić dobrze. Teraz Discord by poprawić znowu usługi sieciowe kulejące od dawna. MS chciał to całe kupić nie z myślą o Xbox, a o bazie ludzi co używa. Dane wiecie bezcenne. Na Xbox działa
@Angmac: Teraz co wpis będziesz takie komentarze dawał? Litości, chłopie. Daj na czarną i po problemie. Jakoś nie sądzę (aczkolwiek mogę się mylić, bo sam ich nie widzę), żeby pod każdym wpisem rbbxa, baobaba czy skny ktoś narzekał i sapał 'nie zaśmiecajcie tagu'. Wyśmiewasz o to innych, a Ty dziś przysapałeś się o to samo co najmniej dwa razy (z czego raz pod wpisem wgl nieotagowanym na xboxa, wtf?)(no i
@StinkyPoljakTheWorm: A konkretnie o co chodzi? W życiu discorda nie używałem i wciąż żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się, serio, spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś w temacie RETURNAL ucichliście a jest o czym dyskutować i będzie jechane w najbliższym tygodniu hahaha, POTĘŻNY EX na POTĘŻNYM PS5 4k ultrahade dysk tysionc w potężnym 1080p ze spadkami do 46 fps ( ͡°
Pobierz
źródło: comment_16200781473Vh3gHYBlgHqiQ8NJ8CnSf.jpg