Jakiś czas temu na Discordzie zniknęła mi opcja z GIF-ami i zamiast tego pojawiła się jakaś rakieta "Rozpocznij aktywność". Mam tak tylko na jednym pokoju, na innych jest normalnie, GIF-y i naklejki. Ktoś wie jak do tego wrócić? I czym to mogło być spowodowane, coś mi tam kilka razy wyskoczyło i kliknąłem nie czytając xD
#discord #pytanie #pytaniedoeksperta #internet
#discord #pytanie #pytaniedoeksperta #internet


























źródło: comment_1654804210nLAW6ryWUXQsJVDm34Xots.jpg
Pobierz