@CzteropakHarnasia: Co? xD Ja przy i9-9900K, 32GB RAM, GTX 1070 na Blackoutcie na ultra-low detalach mam dropy nierzadko do 70 klatek, gdzie średnio jest 120 klatek, to tutaj na wszystko ultra mam minimum 100. Wieczorkiem przetestuje low.
  • Odpowiedz
Mam mikrofon Superlux e205u i zastanawia mnie czy same ramie wystarczy czy dobrać do niego też koszyk?
Podobno samo ramię strasznie przenosi wszelkie drgania na mikrofon.
Co najlepiej do 100zł? Nie jestem jakimś profesjonalistą, używam tylko do rozmów na discordzie i w gierkach. Zależy mi na zaoszczędzeniu miejsca i wygodzie.
Te statywy za 50zł z allegro mają sens?
#audio #mikrofon #superlux #discord
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakieś w porządku polskie boty na #discord? Taki dla funu. Nie, że nie znam angielskiego, tylko nigerki mi wybrzydzają, że "nIe Po PoLsKuUu".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominamy, że dziś o 20:00 spotykamy się na luźnym graniu w Mario Karta 8: Deluxe w ramach cotygodniowego eventu Leniwe Poniedziałki. Do zobaczenia na trasie.

Kod turnieju: 1304 – 0227 – 8955

Więcej informacji na temat Leniwych Poniedziałków
Polski serwer Discord dla graczy
g.....l - Przypominamy, że dziś o 20:00 spotykamy się na luźnym graniu w Mario Karta ...

źródło: comment_A7oAAAj9Xsqd2jGaLYK69vefSxdjuUrh.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach