Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Jazzowy cover Hot-doga Braci Figo Fagot

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5

Bry!!!
Proste pytanie - kawy? już od 12:00 zapraszam na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=mYp_CKdOPZY
Proste pytanie - kawy? już od 12:00 zapraszam na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=mYp_CKdOPZY
źródło: comment_HQ20ZD6KmOvWAohqalnD79WhbSs1XvJa.jpg
Pobierz- 1
- 0
@FuriousViking tak się pany robi karierę :D
- 1
@jabukasiga: ale facjata idealna do teledysku xD
#muzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #discopolo #tfwnogf #opole #rolnikszukazony Znalazłem to szukajac dziadkowi piosenek #januszlaskowski

konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bo gdy chłopcy grają je je je je, To człowiek szaleje je je, Głowa mu się chwieje je je, Z nimi fajnie jest, Łoooo
#gimbynieznajo #heheszki #discopolo #muzyka
#gimbynieznajo #heheszki #discopolo #muzyka
źródło: comment_b4iVBGIBb8Wggzihxv8sApoaiqufvA4Z.jpg
Pobierz1
Tak brzmi disco polo w wersji... lektorskiej!

Muzyka relaksacyjna i spokojny głos lektora w utworze disco-polowym!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mirki, zdaje się, że świeża piosenka w klimatach lat 90tych, kobieta śpiewa, widziałem niedawno na yt. Dziecko na klipie prosiło mamę, żeby rzuciła zdaje się piłkę z okna. Taka przyjemna nutka. Ktoś naprowadzi?
#muzyka #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #discopolo
#muzyka #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #discopolo
Bry!!!
Każdy z Nas ma swoje imię - dziś na audycji utwory z imionami zaczynamy o 20:00 zapraszam na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
Każdy z Nas ma swoje imię - dziś na audycji utwory z imionami zaczynamy o 20:00 zapraszam na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

@Krukwbieli: dorzucam coś od siebie

@Krukwbieli: bingo :D A może to

#gimbynieznajo Pamiętam że na koloniach leciała do oporu. Nie pamiętałem że była nominowana do Fryderyków 95 w kategorii Album taneczny i przegrała z Alboomem jednego obecnego posła. #discopolo

- 1
- 1
Bry!!!
Zapraszam jak zazwyczaj kawa po godz.12:00
Wszystkie potrzebne informacje macie tu http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś
Zapraszam jak zazwyczaj kawa po godz.12:00
Wszystkie potrzebne informacje macie tu http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś
źródło: comment_0N6SdHWwCKLYomufFbtAmmpZYPSW9BFq.jpg
Pobierz- 0
Zapraszam:
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
- 7
Dużo osób pisze żeby w końcu na #eurowizja wysłać #discopolo Łotwa już kiedyś próbowała xD.
#muzyka #rakcontent
#muzyka #rakcontent

@saakaszi: no i to był ich najlepiej punktowany występ w latach 2006-2014 :P
@saakaszi wysłanie disco polo na jakikolwiek konkurs lub festiwal poza granice kraju skończy się wizerunkowo dla Polski gorzej niż dekada rządów PiS. #takaprawda
Bry!!!
Kto się pisze na audycje o 9:30? ;) Poranna kawa
Wszysytkie potrzebne informacje macie tu http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
Kto się pisze na audycje o 9:30? ;) Poranna kawa
Wszysytkie potrzebne informacje macie tu http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
Sprawdzimy kto nie śpi (może wszyscy śpią) zapraszam:
@PiccoloColo @Zasillacz13 @Dyzion @bluehawaii91 @MojHonorToWiernosc @plus_ujemny @silwek
@PiccoloColo @Zasillacz13 @Dyzion @bluehawaii91 @MojHonorToWiernosc @plus_ujemny @silwek
- 1
Sprawdzimy kto nie śpi (może wszyscy śpią) zapraszam:
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
- 2
Zapraszam na streamek, można posłuchać bitów https://www.twitch.tv/equil19
#muzyka #discopolo #twitch #stream
#muzyka #discopolo #twitch #stream
30
Chiny potrzebują jabłek

Rynek zbytu w Chinach jest nieograniczony, jest wręcz niewyobrażalny – mówi „Fresh-Marketowi” Sławomir Świerzyński, wokalista zespołu disco polo Bayer Full.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Zenon Martyniuk poleca kulki na wielkie karpie

Opis zbędny
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















Kolejna audycja z piosenkami o imionach.. może o Twoim imieniu - zaczynamy o 20:00 (wołam około19:45) zapraszam na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir