Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bry na dzień!!!
Kawy nie udało mi się zagrać dla Was rano (sorki) , ale mam propozycje na wieczór- zapraszam zaczynam o 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
Kawy nie udało mi się zagrać dla Was rano (sorki) , ale mam propozycje na wieczór- zapraszam zaczynam o 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #wilczy #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
Zapraszam:
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
- 14
Wszystkie słoiki z Radomia na stadionie Polonii Warszawa... #discopolo
@mimryzmamrami: te diskopolo poza Podlasiem to cienizna i fałszywka, tylko na Podlasiu wchodzi tak jak trzeba.
- 1
o co cho
#discopolo
#discopolo
W-----a mnie ten czadoman
#discopolo
#discopolo
irytuje mnie czadoman #discopolo
@fortheworld Powiedzieli mu że dziś bez playbacku to daje publiczności śpiewać xD
- 2
WIES SIE BAWI, WIES SIE BAWI
#discopolo
#discopolo
King Zenon na tvp2 #discopolo #bojowkazenkamartyniuka
- 5
Zenek na dwójce #discopolo
- 0
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@RUNDMC: :):):) no to śmiało...
- 0
@WstretnyOwsik: cześć, tu Łukasz i ni mom hektara
4
To brzydkie disco polo, w którym wszyscy jesteście ubabrani | Marcin Królik

Cały ten tekst – a co za tym idzie cały wysiłek, jaki zamierzam włożyć w jego napisanie – oczywiście nie ma najmniejszego sensu. Nie ma, bo przecież w Polsce nikt nigdy disco polo nie słuchał. A jeśli nawet słuchał, to na pewno nie z własnej woli. Po prostu został tej estetycznej torturze...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
Hej mireczki z #trojmiasto #tczew zna ktoś gościa który się kręci wśród #discopolo Maciej Szulce pseudo"gruby" ? potrzeba informacje czy warto robić interesy .jakby co to na priv info
- 1
@niewiem1979: znam i polecam
- 24

























@TadzioNorek: o tototo