@vvertoi: W tym drugim kompletnie nie rozumiem roli muzyków, bo ciągle "kłócą się" z samplami - albo robi się występ z aranżu z taśmy albo robisz aranżację 100% na żywo albo to jakoś próbujesz łączyć bo ciężko się słucha, chyba ze musiała już ich zabrać na koncert.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viarus_: tylko debil może się przyczepić do upodobań innych osób. Niech sobie słuchają czego chcą, co ci do tego? Muzyka to zabawa a nie siedzenie w garniturze w operze z kijem w dupie. Dla każdego coś dobrego.
  • Odpowiedz