Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
bry wieczór!!!
Polska fascynacja na audycji od 19:45 u halogena, a od 21:00 zaprasza Kruk na audycje "Pod skrzydłami nocy" to wszystko dziś na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #polskamuzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
Polska fascynacja na audycji od 19:45 u halogena, a od 21:00 zaprasza Kruk na audycje "Pod skrzydłami nocy" to wszystko dziś na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #polskamuzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
bo muzykę można kochać:
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
- 0
dostalem raka #discopolo

Komentarz usunięty przez moderatora
Bry dzień i na dobry dzień!!!
"Kawa z Krukiem" cotygodniowa niedzielna kawo - audycja zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" cotygodniowa niedzielna kawo - audycja zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy lubię:
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Po następnej wypłacie spełniam swoje marzenie z dzieciństwa - kupuję Rolanda E-70 i wreszcie będę mógł grać jak prawdziwy discopolowiec 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Instrument kultowy - na słynnej polce (tibidibidb tibidibid tibi dibi dit tiu tit) Akcent, Boys, Bayer Full i inne zespoły zrobiły kilkaset piosenek :D
Brzmienie: https://www.youtube.com/watch?v=UABMP_V-KsQ
Wygląd: https://www.olx.pl/oferta/klawisz-roland-e-70-CID751-IDkjzFC.html - oczywiście znalazłem taniej ale nie podziele się gdzie ( ͡° ͜
Brzmienie: https://www.youtube.com/watch?v=UABMP_V-KsQ
Wygląd: https://www.olx.pl/oferta/klawisz-roland-e-70-CID751-IDkjzFC.html - oczywiście znalazłem taniej ale nie podziele się gdzie ( ͡° ͜
źródło: comment_tx6ET2oc0dWEe9rPtGYFFxGof6E6byzW.jpg
Pobierz- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Beer_Is_Good_For_You: No offence, to tylko niewinne heheszki. Też mnie to czeka za 64 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@okim: Na ostatnim piłem ostro i po 8 godzinach było już ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale generalnie rozchorowałem się więc nie mam zamiaru długo siedzieć.
- 2
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
1
Roztańczony PGE Narodowy w Polsacie i Disco Polo Music

W sobotę (23 września 2017 roku) Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Transmisja na antenie telewizji Polsat (od godz. 20:00 do 22:05) oraz Disco Polo Music (…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@LubieDlugoSpac: Co tam robi multitool rowerowy? :D
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Czarny Andrzej śpiewa disco w warszawskim autobusie.

Mnie śmieszy nawet.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nie pojmuje fenomenu zenona martyniuka. Przeciez jego piosenki nawet jak na disco polo sa slabe.
#przemyslenia #takaprawda #discopolo
#przemyslenia #takaprawda #discopolo
konto usunięte via Android
- 0
@woland666 discopolo to wielki uklon w strone prostactwa i muzycznego analfabetyzmu, wiec pewnie dlatego im slabszy wykonawca tym lepiej dla mulow sluchajacych tego gatunku.
- 4
bry!!!
"Pod skrzydłami nocy" cotygodniowa poniedziałkowa audycja zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ grzybobranie - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #grzyby #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" cotygodniowa poniedziałkowa audycja zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ grzybobranie - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #grzyby #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy lubię:
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @alibaba848 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Grzybek!
Jutrzejsza audycja o 20:00 o grzybach, grzybiarzach i grzybobraniu ;) a teraz kilka okazów!!! http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc trwa audycja kawowa od 12 do 14 ... #grzyby #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Jutrzejsza audycja o 20:00 o grzybach, grzybiarzach i grzybobraniu ;) a teraz kilka okazów!!! http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc trwa audycja kawowa od 12 do 14 ... #grzyby #dziendobry #discopolo #pop #rock #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
źródło: comment_LHxx5fZ93ZGX8aQ4YGQUtDhsXZ6JSNvT.jpg
Pobierz- 2
@Krukwbieli: i jeszcze jeden
źródło: comment_YnXpzQImGoPC6JXTASUksbEaY1N5hWM0.jpg
Pobierz- 2
@Krukwbieli: i kilka ;)
źródło: comment_0ofmeyAEjJSQ8pTTskgseqdLkAPv75Z8.jpg
Pobierz


















Komentarz usunięty przez moderatora