Gra ktoś w diablo3? #diablo3
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
178
Jay Wilson: Dom Aukcyjny szkodzi Diablo III

Dom Aukcyjny miał zrewolucjonizować Diablo III. Jak się jednak okazało, bardziej szkodzi grze niż...
z- 139
- #
- #
- #
- #
- #

zMazur
- 5

GraveDigger
- 3
@zMazur: Ktoś na pewno ;)

gorzka
- 3
@zMazur: Tak. Ja gram
- 3
Ja pierdziele, sprzedałem typowi diablo z kontem battlenet, ten mi przysłał smsa zebym mu dał login i hasło. OK wysłałem. On się logował a blizzard zablokował konto bo się logowano z innego ip. No kurde, i nie wiem co mam robić.
#diablo3 #problemyzdupy
#diablo3 #problemyzdupy
Komentarz usunięty przez moderatora
http://allegro.pl/diablo-iii-3-box-klucz-konto-bn-3x-guest-pass-i3084467443.html
Co myślicie o tej grze? Opłaca się kupić?
#diablo3 #alledrogo
Co myślicie o tej grze? Opłaca się kupić?
#diablo3 #alledrogo
- 0
@Lukas77986: Ja mam, i nie polecam ;D
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Cholera, wczoraj wystawiłem Diablo 3 na aukcji allegro bez kup teraz i już dzwonił do mnie typek za ile bym mu puścił tą grę :| Przecież jak nie ustawiłem kup teraz to chyba logiczne że jestem zainteresowany wyłącznie licytacją! :<
#diablo3 #problemypierwszegoswiata
#diablo3 #problemypierwszegoswiata
@Lukas77986: Musisz być nowy na Allegro :P
@Lukas77986: Podatek odprowadziłeś? Minister R. czuwa
Kurczę, chciałbym sprzedać swoje diablo 3 (żeby mieć na simcity) i chciałem sprzedać je z kontem battlenet, mam tam mnicha 37lvl. No ale w koncie mam prawdziwe imię i nazwisko, czy jak sprzedam z tymi danymi to nieuczciwy kupujący może mi w jakiś sposób narobić szamba?
#pytaniedowykopkow #diablo3 #battlenet
#pytaniedowykopkow #diablo3 #battlenet
- 0
@MichaURogal: Z danych z allegro. No dobrze, to jak sprzedam z kontem to jaką cenę powinienem zasugerować? Myślę że 70zł to max :| A ja głupi dałem za tą grę 160.
siema kupie konto za 50 zl. pisz gg: 41881994
- 2
@martin87pl: było tyle razy, że ja człowiek który nigdy nie grał w diablo, wiem że to logo to odpowiedź blizzarda (w żadną ich grę też nigdy nie grałem) na zarzuty graczy, że gra w którejś pokazanej wersji wydawała się zbyt kolorowa.
- 4
@ReY1990: bardzo słabo.
- 2
- 3
- 0
@lamernoire: Tak jak wspomniałem wyżej, harkor przenosi rozgrywkę na inny poziom i wymaga zupełnie innej strategii niż na softcore. Chociaż tam też się gra znacznie przyjemniej niż wcześniej, szczególnie po wprowadzeniu monster power i tego zadania o machinach oblężniczych. Do tego teraz jest wreszcie sens wykuwać przedmioty u kowala. Ja miałem dwa podejścia do harkoru - pierwszy ded dh na 54 (głupota i brawura) i akutualnie drugie - też dh,
@Bybons: Trochę za daleko dla mnie, ale na wieczór plany już mam :)
- 2
Gdzie można teraz tanio kupić Diablo 3? Wczoraj się dowiedziałem, że na święta było po 99 zł -_-
#diablo3
#diablo3
pytanie do wyjadaczy diablo. Nagle pod lpm nie mam zwykłego ataku tylko jakąś umiejętność, która wymaga chwili czasu do kolejnego uderzenia. Co zrobić by znów mieć normalny atak tam ? #diablo3
@popkast: Path Of Exile. One TRU diablo3
- 2
- 2
Sobota i nie ma z kim się wódki napić do tego ciągłe afery... eh idę grać w grę!
#gorzkiezale #diablo3
#gorzkiezale #diablo3













