• 0
Znacie jakiś fajny program podobny do Adobe XD tylko że na linuxa? Potrzebuję do tworzenia #ui na urządzenia mobilne głównie #android.

#linux #design
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie pół godzinki?:) Ukazał się mój wykładzik na temat Wszechświata, projektowania, ameb, globalnego ocieplenia i wszystkiego innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5075359/lukasz-lamza-my-ludzie-nie-mamy-pojecia-co-robimy-i-bardzo-dobrze/
Link wprost: https://www.youtube.com/watch?v=_7-63RwcEOc

W zeszłym roku zostałem zaproszony na konferencję WUD Silesia, czyli World Usability Day. Co robi filozof przyrody i popularyzator nauki w sali pełnej informatyków, designerów, kreatywnych głów i cholera-wie-kogo-jeszcze? Jak to co.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_banach: Paaanie, ja to jestem płodny autor. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łącznie cztery książki, z czego trzy papierowo, jedna wyłącznie jako e-book. Na jesień będzie kolejna - o interpretacjach mechaniki kwantowej - a potem na początku 2020 jeszcze kolejna, o pseudonauce. :D Szczególnie polecam to:
https://www.ccpress.pl/produkt/Wszechswiat_krok_po_kroku_(wydanie_II)_487
LukaszLamza - @stefanbanach: Paaanie, ja to jestem płodny autor. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łącznie ...

źródło: comment_i16xGLtfKtQDwUiLlknedxHbcA7gPQP5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a tak jeszcze z ciekawości spytam, wiedziales,ze Twoje ksiazki trafią do biedronki?

czy to juz wydawca a Ty nie masz wplywu co dalej?

skoro trafily do biedronek to chyba naklad musial byc bardzo duzy..? czy niekoniecznie?


@stefan_banach: Zadecydował wydawca, bo to ich praca, ich strategia marketingowa i w sumie od strony materialnej ich książka;), ale ja jako autor dowiaduję się oczywście o wszystkich dodrukach . To była specjalna jednorazowa akcja i osobny dodruk
  • Odpowiedz