Mireczki pytania mam i dobrej duszy poszukuje która już to robiła w praktyce i podzieli się metodą:
Jak migrować dane miedzy linuxem w którym napsułem za dużo na świeżą instalacje linuxa?
1) rtorrent (pliki pobrane, wygenerowanie plików xxx.torrent albo inny sposób by zachować aktualne sesje) *
Jak migrować dane rtorrent pomiędzy kolejnymi świeżymi instalacjami systemu linux? Na liście jest 600 pozycji z których chciałbym wygenerować 600 plików *.torrent by nie musieć ich na nowo pobierać
Jak migrować dane miedzy linuxem w którym napsułem za dużo na świeżą instalacje linuxa?
1) rtorrent (pliki pobrane, wygenerowanie plików xxx.torrent albo inny sposób by zachować aktualne sesje) *
Jak migrować dane rtorrent pomiędzy kolejnymi świeżymi instalacjami systemu linux? Na liście jest 600 pozycji z których chciałbym wygenerować 600 plików *.torrent by nie musieć ich na nowo pobierać























#linux #mint #ubuntu #debian
Patrząc na stronie Nvidia wygląda że jeszcze dostał najmłodszy sterownik (gałąź 550.*), co by sugerowało zgodność z aktualnym kernelem i stackiem.
https://www.nvidia.com/en-us/drivers/details/236036/
Możesz zainstalować własnościowy sterownik mechanizmem wbudowanym w Minta lub wyłączyć (w miarę możliwości) w BIOS/EFI Optimusa/przełączalną grafikę (switchable