Siemano, mam problem z lapkiem. Był na nim #debian, jednak po otworzeniu klapy miałem czarny ekran. Po hibernacji. Stwierdziłem, że sobie go zrebootuje. Dalej nic. Aktualnie sprawdzając czy mi bootuje z różnych dystrybucji dostałem buga związanego z kernelem. Aktualnie jedyne co to po przyciśnięciu power podświetla się klawiatura i siema. Nie mam jak do biosu wejść. Ktoś coś poradzi?
Na lapku był kernel 4.19.03
#linux #informatyka
Na lapku był kernel 4.19.03
#linux #informatyka






















sudo apt purge snap
Powinno zwolnić z 1GB miejsca.
/var/lib sprawdź tak samo jak poprzednie katalogi
sudo du -h -d1 /var/lib
Możesz jeszcze sprawdzić żeby