A w dniu jutrzejszym... odcinek 2 upgrade #debian.a w serwerowni ważnego klienta.. słowem: sobota w serwerowni :D (I pewnie znowu pizza i cola na obiad...)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szlag jasny mnie zaraz trafi... Po raz 6 albo 7 zawiesił się netinstall #debian.a przy ściąganiu pakietów do instalacji... #linux
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#linux Szukam malutkiej dystrybucji/narzędzia do uruchomienia na grub4dos do zmiany hasła na #debian.ie. DSL ma za stary kernel.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach