co #debian.owcom ten biedny #exim zrobił? developerzy nie dostali się do cambridge i to ma być zemsta za to, czy jak?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś kto wymyślił konfigurowanie w #debian.ie #exim.a powinien dostać porządy w------l i drylowanie stalowym wackiem odbytu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach