co #debian.owcom ten biedny #exim zrobił? developerzy nie dostali się do cambridge i to ma być zemsta za to, czy jak?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Baseciq
- 2
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
http://blip.pl/s/20600874 coś za coś - albo częste wydania (patrz #ubuntu), albo stabilność (patrz #debian). #linux
Instalacja brakujących pakietów po przeinstalowaniu systemu http://banas.ovh.org/?p=430 #debian #ubuntu #howto
- 1
- 1
projekt #debian [k]#freebsd działa już o wiele lepiej, niż rok temu, ale jeszcze to nie jest do końca to :)
#debian/kFreeBSD się instaluje ślicznie pod #vmware, daaawno nie śledziłem postępów tego projektu... http://www.debian.org/ports/kfreebsd-gnu/
- 1
- 1
Zassać #debian'a z icm-u - a żółwie śmig, śmig, śmig...
14
Debian będzie wypuszczany co dwa lata
Developerzy Debiana postanowili zamrażać kolejną wersję w grudniu każdego nieparzystego roku. Pozwoli to lepiej rozplanować pracę programistom i przestanie zaskakiwać userów nowymi wersjami :)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #



